Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Húzhatok fehér gatyát "azokon"...

Húzhatok fehér gatyát "azokon" a napokon? Ja, és betétet használok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 19:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok,nem olyan régóta van meg.. holnap kéne megjönnie,és holnap a fehér gatyámat szeretném felvenni :P az leső napon még nem olyan vészes szal lehet hogy bevállalom:)
2010. máj. 6. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem vállalnám be,főleg ha nem tudom,hogy megjön-e vagy sem,de biztos,ami biztos,legalább egy tisztaságit rakj be,nehogy meglepetés érjen!
2010. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Azért jobb a tampon, mert az belül szívja fel a vért és nem folyik ki. Csak akkor kezd el szivárogni, ha megtelik a tampon, de erre lehet figyelni. Szóval tamponnal nem látszik semmi, olyan, mintha nem is menstruálnál. Viszont a betét az ott gyűrődik meg csúszkál. És ha esetleg valahogy elcsúszik vagy valami, akkor az szépen meg fog látszani a fehér nadrágon. Egyébként én tamponnal simán hordok fehéret, de betéttel én sem használnám. Az nekem túl kockázatos.

20/L

2010. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

gyógyszer miatt nekem nagyon gyenge,sima tisztasági betét elég mind a 4 napra,sose ázott még át,simán felveszek fehéret

de csak mert tudom,h ugyse fog átázni...

2010. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!