Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen cipő? Nagyon vagány,...

Ez milyen cipő? Nagyon vagány, vagy az ellenkezője?

Figyelt kérdés

ck férfi, bőrből van


[link]


[link]


2017. jan. 9. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Egy sima tornacipő rajta egy világmárka feliratával. Ettől az én szemembe még egy tök átlagos darab...
2017. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Jól néz ki de olcsobban is tudsz venni... Ez ugyanis a márkája miatt kerül ennyibe. Igaz hogy nem megy olyan hamar tönkre de ez sem biztos. Szerintem ha van pénzed vedd meg csak ne most mert nagyon hidegek vannak. Ha nem nő a lábad azt javaslom hogy vedd meg és tavasszal vedd fel és kész.
2017. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem, mint lány, kifejezetten tetszik, nem láttam még senkin ilyet, kicsit egyedivé tesz( mondjuk én lakkcipő mániás vagyok ) inkább ez, mint a hányadék Supra meg a társai cipők...okádni tudnék tőlük már bocsánat.
2017. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen, szerintem egyedi ahhoz képest, hogy milyeneket hordanak ma a srácok
2017. jan. 9. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2017. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
semmilyen, teljesen átlagos, tucatcipő. attól még, hogy rajta van, hogy ck nem lesz különleges vagy vagány, csak jó drága. de amúgy nem rossz, csak nem értem, mitől lenne nagy szám.
2017. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem a márka miatt gondoltam hogy különleges, hanem ha jobban megnézed a cipő eleje és hátulja más-más anyagból van és a színük is más
2017. jan. 9. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Kínaiban is láttam már olyat hogy két színből állt:D
2017. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de az gondolom nem igazi bőr
2017. jan. 9. 20:14
 10/16 anonim ***** válasza:
De attól még nem néz ki jobban ez mint a kínai mert bőr.Meg amúgyis tipikusan úgy néz ki mint amit ha meglátok valakin azt hiszem rögtön hogy 100% hogy hamisítvány, és kb 5000 ft-ért vetted a piacon.Én ezt hinném.
2017. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!