Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a Nike Air Force...

Szerintetek a Nike Air Force 1 mid vagy low a jobb? És feketében vagy fehérben?

Figyelt kérdés
Sima utcai viseletre hordanám, nyáron, ősszel és tavasszal.

2017. jan. 9. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se:l
2017. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem eleinte csak a Mid tetszett, de végül beadtam a derekam, és vettem egy Low-t is. Mindkettő nagyon jó szerintem mindkét színben. Bár ezek alapszínek, vannak jobbak is.
2017. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy alapszínek, már van egy Mid all blackem, teteszenek más színek is, csak azoknak az ára elég magas, pl low terepszínű nagyon bejön de 40 000 vagy még több. Most azon gondolkozom, hogy lowot veszek, csak nem tudom hogy fehér legyen vagy fekete ?
2017. jan. 12. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "alapszín" nálam nem azonos azzal, hogy "rossz", sokkal inkább azt jelenti, hogy "klasszikus" :D Ha a Mid-ed fekete, én nyilván a másikat (a fehér Low-t) venném a helyedben.
2017. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2017. jan. 13. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
low feher van nekem, az tetszik a legjobban
2017. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D és mióta van meg ? Könnyen koszolódik ?
2017. jan. 26. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
A fehér Mid-ből kiindulva, mivel az is hófehér, eléggé kényes, de nem veszélyesen "gyűjti" a koszt. Az anyaga miatt viszont elég könnyű tisztítani. Mellesleg egy nagyon kevés kosz jó is mutat rajta, de hófehéren az igazi. Még a végén én is rámegyek egy újabb Low-ra...:D
2017. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb nyár óta van meg, nem koszolódik vészesen,könnyen is lehet tisztitani. Amúgy birja a mosógépet is, egyszer már próbáltam és nem lett semmi baja
2017. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem egy AF1 Low-ot teljesen fekete színben. Nyilatkozni még nem tudok róla, hogy milyen, de szerintem baromi jól néz ki, kényelmes (bár még be kell törni). Én a magas szárú cipőket sosem szerettem így a Low szerintem a jobb választás és feketében, de ez a te ízléseden múlik, hogy melyiket akarod.
2017. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!