Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a fullfehér Converse...

Ezek a fullfehér Converse tornacipők nagyon koszolódnak?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondolok. például suliba hordanám, metrón-villamoson meg nagy a tömeg és rálépnek. nagyon könnyen koszolódik? akinek ilyenje van mesélne hogy érdemes-e ilyen fehéret venni?


2010. máj. 4. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

nekem volt ilyenem,koszolódott de jobban nézett ki amikor kicsit koszos volt és használttá vált : )

metrón meg előfordulhat ,hogy valaki rálép de hát istenem egy fehér vászoncipőtől mit is várunk?:D

2010. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és esetleg ezek a törtfehérek??

[link]

2010. máj. 4. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
eléggé
2010. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, koszolódnak, de viszont szépen ki is lehet őket tisztítani... ha veszel egy icipici fáradtságot és minden este kisikálod, akkor nagyon szépen meglehet őrizni az állapotát. ;):) Ja és alapszabály, hogy esős időben nem hordjuk. Talánb még nem ázna be, de az olajat elég nehéz belőle kimosni, ami az utcákon ilyenkor hömpölyög. :)
2010. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne vegyél fel semmit, ami fehér.. a fekete ugyanúgy koszolódik, feltalálták már a mosógépet, kefét.. bocs, nem bunkóságból mondom, csak reálisan gondolkozok.
2010. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a törtfehér jobban bejön. :)
2010. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is sokkal jobban bejön a törtfehér. nekem szürke van, de az is rettenetesen koszolódik, de úgy egy kicsit jobban néz ki és ha nagyon koszos már, akkor csak bevágom a mosógépbe és kész.
2010. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sima fehér van, de a törtfehér is jó:) Sajnos sima fehér rengeteg embernek van, ezért talán a másik jobb választás.

És igen, eléggé koszolódik, bár otthon letörölgetem nedves ronggyal és akkor megint tiszta. Csak az a legrosszabb, hogy nekem a sima fehéret megfogja a farmerem...Bár annyira nem feltűnő, engem zavar és idegesít...Ideje lenne már kimosni:)

2010. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészed, de én most ilyet fogok venni:) [link]
2010. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!