Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem divat már a francia...

Nem divat már a francia bugyis fürdőruha? Kinevetnek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy divat-e vagy sem. Annyira szerintem nem is fontos. Mindenesetre szerintem jól néz ki. Bár gondolom ez függ az alakodtól is.
2010. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért nevetnének ki?

Nyilván hogyha olyan "teltebb" alakod van és felveszel egy tangás fürdőruhát akkor nevetnek ki.

Ha megtalálod az alakodnak megfelelő furdőruhát tök mind1 hogy divat-e vagy sem, ha neked az áll jól.

Ha pedig tökéletes az alakod, akkor szerintem tök mindegy.NEm ment még ki a divatból.

2010. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

-olyan

2010. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is az a lényeg hogy jól álljon és kényelmes legyen, szóval ne törődj azzal mi a divat. Az egyébként sem szentírás, max. alternatíva, és csak azok kötik magukat hozzá mindenáron, akiknek nincs egyénisége vagy ízlése :)
2010. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fazon abszolút az alakodtól függ...minden évben tudsz venni olyat, ami jól áll...max a minták és színek szoktak a divattal változni
2010. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
nekem a francia bugyis fürdőruha tetszik a legjobban:)
2010. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekemis francia bugyis fürdőruhám van barna-rózsaszín sztem szép nem az a fonts h divate hanem az hogy jólérezd magad benne kinek mi a stílusa akinek jóláll és tetszik nyugdtan hordja!
2010. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!