Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megérné leváltani...

Szerintetek megérné leváltani a Gripfast acélbetétes bakancsom?

Figyelt kérdés

Kb egy éve van meg, az a baja hogy a talpa hátul a csavarig lekopott (kicsit csoszogok gyerekkorom óta) és ahol hajlik az orra körül, a fűzők előtt ott berepedezett a bőr, ezt gondolom már nem nagyon lehet helyrehozni.

Ezen kívül jó kis bakancs meg hallottam egyesektől hogy fú az mekkora márka és milyen jók (5000-ért vettem jófogáson szóval lehet ezért nem érzem az értékét) de szerintetek a repedésektől lesz baja, pl kilyukad a bőr vagy az csak esztétikai hiba és még nem érdemes újat venni?


2016. dec. 22. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az normális ha a bőr betört, ápolni kell, figyelni, hogy ne száradjon ki, éscakkor nem törik ki. A sarkával kapcsolatban meg érdemes lenne egy cipésszel konzultálni.

Ettől függetlenül szerintem mindenképp érdemes megcsináltatni, ha veszel újat ha nem. Második cipőnek jó.

2016. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha lany Vagy akkor mindenfelekepp!

Ne rohogtesd Magad ferfi bakancsba.

2016. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cipésszel cseréltesd a talpát.
2016. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi az hogy "ha lány vagy ne röhögtesd magad férfi bakancsba"?? XD tudtommal mindenki azt hord amit akar.. Én punk vagyok és sokszor kiröhögnek az emberek de pont leszarom mert mindegyik egy kis sz@rrágó. :D

Amúgy igen, cseréld le..

15/F

2016. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sosem szóltak meg a bakancs miatt, amúgy 41-es a lábam és széles szóval esélyem egy szép és KÉNYELMES női cipőt találni ami illik is a stílusomhoz és nem kerül a fél vesémbe valahol 0 és -5000 között van, a bakancsok meg jó árban vannak, kényelmesek, jól bírják és az össze ruhámhoz illik.

Köszönöm a válaszokat, akkor keresek egy cipészt meg körbenézek pár boltban.

2016. dec. 24. 00:18
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

4!

Ez csak a lanyoknal igaz hogy mindenki azt hord amit akar...

Nezd meg ha egy fiu skinny farmert vagy harisnyat vesz telen nadrag ala!

Azonnal lehurrogjak!!

2016. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os már megint itt vagy a "fúúú minden nő aki nem csak női cuccot hord leszbi szegény férfiak el vannak nyomva" dumáddal? Szinte már vártalak. Felőlem felvehetsz combfixet is a nadrágod alá ha neked tetszik, az meg ha skinny farmert hord egy srác, egy dolog hogy nekem nem tetszik de az nem jelenti azt hogy nem hordhatja, én is túlélem ha valakinek nem tetszik amit hordok, fel kell nőni.

7-es, az a baj hogy egy pár éve történt balesetem miatt a bokám nem bírja a magassarkú csizmát a lapossarkúban pedig sokkal nagyobbnak tűnik a lábam mert aránytalanul hosszú a lábfej része, meg amennyiért vehetek egy normális acélbetétest kb olyan csizmát kapok ami szétesik 2 év alatt, van női csizmám, hordanám is de kettőt nem bír a bokám a harmadikban pedig hatalmasnak tűnik a lábam (tudom az acélbetétesben is de ott mivel magasabb is nem csak hosszú kevésbé szembeötlő a 41-es csülköm)

2016. dec. 24. 19:21
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon szívesen vennék csizmát "mindössze" annyi elvárásom van hogy:

-fekete

-magas szárú

-végig fűzős

-max 25.000 de inkább kevesebb

-garantáltan minőségi

-magas orr rész

-min 2 max 6cm-es sarok

-tudjam helyben próbálni, minden márkából más méret jó, nem lutrizok hogy aztán még pluszba fizessek a visszaküldés miatt.

A legközelebbi amit találtam az ez [link]

Ez még jó is lenne ha a szára úgy 20 centivel hosszabb lenne és találnék róla egy étkézláb véleményt a neten. De egyikre sincs sok esély.

2016. dec. 24. 20:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyilván egy szem ruhadarab dönti el ki nő és ki nem, és nyilván 3 ember véleménye egy anonim oldalon a mérce hogy ki lehet NŐ a cipője alapján.
2016. dec. 24. 22:04
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam szólok, gyártanak női acélbetétes bakancsot is, valszeg nem tudnád eldönteni a különbséget de remélem megnyugszik a kicsi szíved hogy van női is.

Amúgy még mindig nagyon cuki a logikád miszerint a harisnya-szoknya-csipkésfelső-uniszex cipő =férfinek öltözni, érdekes férfiakat láthatsz.

Most komolyan ennyire beletipor a kis önérzetes lelkivilágodba hogyha valaki felvesz egy UNISZEX címzésű cipőt? Ettől nem tudsz aludni éjszaka?

2016. dec. 25. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!