Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez jó szett első randira?

Ez jó szett első randira?

Figyelt kérdés

Beülős megoldás lesz, ezért azt gondoltam, így öltözöm fel: bő, fehér, feliratos felső; fekete cicanadrág (nem fényes); fekete magassarkú szandál. Smink a szokásos enyhe, csak egy kicsit erősebb, a hajam meg kivasalva. Hozzá fekete lakk táska. Szerintetek ez így jó? Ti mit javasoltok?

14/L


2010. máj. 1. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen attól függ, hogy hogy áll, mennyire "jön be" a leendőbelidnek stb... Így nem lehet megmondani, mert ahhoz látni kellene, hogy milyen a kisugárzásod, de az összeállítás elképzelve jónak tűnik. Ha nem erőltetett, persze! :)
2010. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sok, de ha a hétköznapokban is így öltözöl, akkor nem baj.
2010. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Biztos baromi prűd vagyok, de szerintem egy 14 éves lánynak nem kellene így öltöznie. Lakktáska, vasalt haj, meg magassarkú szandál, hát... Nekem erről más jut esezmbe, nem egy tinilányka...
2010. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet:S ez nagyon sok egy 14 éves lánynak! minek egyáltalán sminkelni 14 évesen, hajvasalóval roncsolni a hajad, magassarkúban bohóckodni?:S
2010. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg furcsa és valamilyen módon rossz, de ha megnézitek a mai 14 éveseket, akkor merőben mások, mint mikor én voltam 14 a többi 14 évessel együtt, pedig nem vagyok egy őskövület, 18... Úgyhogy annyira nem nagyon feltűnő jelenség, ha egy ilyen korú lány így öltözik. Sajnos vagy nem sajnos, mindenki döntse el maga.
2010. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ehhez ne feliratos pólót vegyél sztem,hanem valami egyszerűt.

Feliratos pl.:farmer+sneaker

2010. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsónak: jó tipp, megfontolom! =)
2010. máj. 1. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:

3.-nak hát te hülye vagy... elmebeteg... hát hogy öltözzön fel egy 14 éves tini lány amikor randira megy??? mackót búzzon sportcipővel??? hol élsz te?


Hello csajszi!:) szerintem kicsit túl fekete fehér... a táskád lehetne vmi élénkebb figyelem felkeltőbb, ugyan ugy a cipő is... mellesleg ha a fehér pólódon vmi extra jó felirat van az ugy tuti jó lesz:D jó szórakozást!:D

2010. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
83%

Szívem, nem elmebeteg vagyok, csakúgy gondolom, hogy egy 14 éves lánynak, aki még az életkorából adódóan szép és fiatal, nem ribancnak kell öltöznie egy első randira, mert akkor annak is fogják nézni.


Komolyan nem értem, hogy miért kell a bőrötöket, a hajatokat és az izületetiteket ilyen fiatalon tönkretenni.

2010. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: a felsőmön rózsaszín és kék felirat van, az így egy kicsit színes. Mit szólnál hozzá egy világoslila táskához, tudod, vannak ezek a várososok...na olyan, Rómás!=) Vagy van egy bézs színű, Haiti-térképes... melyik?
2010. máj. 2. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!