Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek meik az eredeti...

Szerintetek meik az eredeti Bomber jacki?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasni ezt a mondatot, szabalyosan fizikai fajdalmat okoz. Amugy az eredeti az, amit a bombazok pilotai viseltek. A hetkoznapokban pedig hivjak bember dzsekinek, ami belul narancssarga, kivul fekete, a bal ujjan van egy kis zsebecske. Szerintem ilyen. Nem pedig ien.
2016. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a belül narancssárga igazából nem tudom honnan jön. Az eredeti pilótadzseki vastagabban bélelt, ilyesmi:

[link]


Egyébként elég vicces hogy ez is visszajött a divatba, a kilencvenes években ezt a skinheadek hordták, és tiszta ciki volt.

2016. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nekem is mondta anyukám(az ő fiatal gimis korábam volt ez divat) hogy úgy emlékszik hogy az eredeti fekete volt kívűl belül meg narancssárga, és ki lehetett fordítani hogy a sárga legyen kívül és az azt jelentette hogy rasszista vagy, vagy nem szereted a c.gányokat.
2016. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!