Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra fekete harisnya?

Szalagavatóra fekete harisnya?

Figyelt kérdés
Szalagtűzésen (fekete kosztüm) nagyon idiótán néznék ki fekete harisnyával? Eddig mindenkin csak barnát láttam, de én a feketét jobban szeretem.

2016. nov. 5. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nyugodtan, ha nincs kötelező egyenöltözék.

Én is szeretem a fekete harisnyát, főleg így ősz végén, télen.

2016. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barnát?? Én meg pont hogy mindenkin vagy feketét vagy testszínűt. Nyugodtan vedd fel a feketét :)
2016. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
szerintem jobb a fekete, de ha MINDENKI testszínűt vesz fel, akkor talán neked is azt kéne. nagyon hülyén tud kinézni, ha áll sorban egymás mellett 20 lány, mindegyiken egyforma cucc, az egyiken meg virít a fekete harisnya.
2016. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyforma a kosztümötök, az egyforma harisnya (színben is lehetőleg), már nem jelentős kiadás.
2016. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Fiuknal se mondjak meg a zokni szinet, tehat ha Neked a fekete tetszik hat rajta!
2016. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
utolsó: szerinted a fiúknál a zokni mennyire látszik? kb semennyire
2016. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Jaras kozben harangozik a nadrag szara,ha le ul felhuzodik a nadrag szara es feher zokni igy csini tud lenni!


Egyeb kerdes..?

2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ági 22 ***** válasza:
91%
Én egy fekete ruhához egy szép testszínűt ajánlanék. Ha végképp nem szereted és a feketénél maradsz, mindenképp valami minőségit vegyél, pl. Calzedoniában.
2016. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!