Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete egészruhához milyen...

Fekete egészruhához milyen cipő, táska, harisnya, kabát illik? Esetleg valami kiegészitő?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok és hétvégére tervezünk a párommal. Viszont rég éreztem csinosnak szexinek magam a pocakom miatt. Nehéz nagy pocakkal öltözni csinosan. Elképzelésem van a komplett szettről, de azért véleményetrkre lennék kiváncsi, kismamának mit ajánlotok.

Segitetek?



2016. máj. 2. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen az a fekete ruha?
2016. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem fekete ruhahoz valami vadito piros cipo taska es kiefeszitok. A hajadat engedd ki es a szad is piros legyen esetleg a kormod is. Jol fohsz kinezni sok szerencset
2016. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Enis piros fekete kombinaciora gondoltam.

Most megyek mukormoshoz, meg festezni akarom a hajamat barnarol vorosre. Cipo taskat kellene vennem ;-)

2016. máj. 2. 16:48
 4/7 anonim válasza:
Szia!Szerintem a feketéhez valami pirosas vöröses táska illene. Fekete vagy fehér harisnya. ÉS valami egyszerű smink.
2016. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kuldok a ruharol kepet. Pill megprobalom telefonrol. Remelem sikerul. :-)
2016. máj. 2. 19:22
 6/7 A kérdező kommentje:
2016. máj. 2. 19:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Vélemény? Köszi
2016. máj. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!