Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra miben menjek?

Ballagásra miben menjek?

Figyelt kérdés
Szóval... barátom ballagása lesz most pénteken. Arra gondoltam, hogy egy elegáns fekete rövidnadrágban, egy fekete magassarkúban és egy rózsaszín selyem blúzban megyek... Viszont a barátom kitalálta, h. meg ne próbálja, mert, h. a rövidnadrág nem oda való, meg úgy egyébként is kvás az egész összeállítás...:S pedig ő az akinek legjobban tetszeni szeretnék, erre ezt mondja:S kérdem én, h. ez szerintetek is kvás lenne??? Mert én erősen kétlem... Nem mutogatni akarom magam, de ezen a héten péntekre mond a legjobb időt, végre normális ruhákba lehet öltözni, nem kell hosszú göncöket viselni, az ő kedvéért nem fogom csadorba tekerni magam:S
2010. ápr. 27. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem félt,hogy túl csinos leszel és valaki rád hajt.:)Az én barátom ugyanilyen!!Én most vettem egy fekete ruhát és tetszik neki:)

[link]

Kivételesen azt mondta rá,hogy csinos:P

Szerintem egy iylen ruhát a barátod sem ellenezne!!Amúgy hány éves vagy?(én 17)

2010. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is a barátom ballagására megyek :) Hát én egy fekete szoknyát veszek fel,de nem olyan hagyományos,hogy tapad,hanem kicsit eláll. Combom közepéig ér. És amugy énis pink selyem rövidujjú blúzt veszek fel hozzá és egy fekete magassarkút. Neki nagyon tetszett az összeálíltás.(Vele voltam megvenni a ruhákat:$)Ja és amugy tényleg pénteken-szombaton lesz a legjobb idő.

De amugy sztem amibe szépnek tartod magad és kényelmes is,szüleid is aztmondják,hogy ez igen nagyon csinosan áll,azt vedd fel!

Ui: rövidgatyát én se ajánlanám,még ha fekete is:$ ne haragudj, föleg nem magassarkúhoz.

2010. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia :) 19 vagyok :D igen, azt mondta, h nem akarja, h az egész suli engem bámuljon... nem, h örülne neki, h van egy csinos bnője... mert ez nekem sokat jelentene, hogy "top"formában leszek, kozmetikus, fodrász, hetek óta azon agyaltam, h mit vegyek fel, végre kitaláltam, és az egészet elrontja a hülye beszólásaival:S ma jött hozzánk, tök örültem, h végre megmutathatom, h mi lesz a "fellépő"ruhám, erre ezt kapom tőle :s
2010. ápr. 27. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:

másodiknak: nekem tetszik a nadrág-magassarkú összeállítás, mások is azt mondták, h csinos. Egyébként pénzszűkében vagyok, sokat nem tudok vacillálni:S a szoknyát nem szeretem, az nem én vagyok. nadrágból pedig csak hosszú van, és nagyon nem szeretnék olyan melegben hosszúban menni :( ha lett volna még több zsebpénzem, akkor szívesebben vettem volna egy egyberuhát, mint pl. az első képen, de sehol nem találtam reális áron.:(

köszönöm, h írtál

2010. ápr. 27. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

én veresegyházán vettem a piacon 3900ftért:)

2010. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű...menj abba...neked tetszik és kész.

Most erre én sem tudok semmit h. leírtad h. hosszúba nem akarsz se szoknyába se semmi...csak abba.. (én ezt vettem le)

Amúgy nekem tetszik ahogy leírtad nem értem mi benne a kvás . : O

Szerintem nem az. : )

bocsi a fogalmazásért.: D

2010. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rózsaszín/pink blúzzal nincs semmi baj, de a rövidnadrág tényleg nem oda való. (Az egyik lány a minap egy oklevél átadóra jött rövidnadrágba, s elég érdekesen nézett ki. Szexi volt, de ugyanakkor nem oda illő)


Fekete ceruzaszoknya, vagy A vonalú szoknya, esetleg egy egyberuha.

2010. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki írt...

szóval a lényeg, h. a ruha már megvan, mást vásárolni nem akarok, meg nem is tudnék, no cash..., nem akartam úgy költeni a pénzem, h. egyszer veszem fel azt a ruhát...

elegem is van már ebből a ruhás kérdésből:D nyilván ha én lennék a "főszereplő" valamilyen eseményen, visszafognám magam, de itt nem rólam van szó, csak vendég vagyok, egyébként sem hiszem, h. mindenki más télikabátban lesz... milyen hülyeség már amiatt szégyenkezni mert csinos vagyok:S ha kiraknám mindenem azt mondom, ok. az úgy tényleg elég gáz, de a nadrág sem pi*amutogatós, meg a felső is takar mindent...na nem mintha lenne mit kiraknom:S:D na befejeztem, felveszem a rövidnacit :D hadd nézzenek csak ::D:D

2010. ápr. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!