Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a kabátok hordhatók...

Ezek a kabátok hordhatók utcára vagy munkahelyre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. okt. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a hétköznapokra nem hordnám, max. esetleg valami alkalomra jó lehet. Bár attól függ, hogy mit dolgozol. Menő pénzes vállalkozónőnek, vagy bankigazgató asszonynak jó lehet. De ha egyszerű földi halandó vagy, inkább válassz valami mást.
2016. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen arra van.

Nyilván suliba, farmerhez fura lenne.

De ha elegánsabb a stílusod, és nem egy gyárban dolgozol, akkor jó.

Én mondjuk félnék, hogy valami elvakult állatvédő megtámad. A mai világban már azért is meglincselnek, ha egy kóbor macska kifut az autód elé.

2016. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert nekem olyan szinten nem tetszik, hogy el se tudom képzelni úgy, hogy jól nézzen ki. :D szerintem ez annyira nyannyer ruhadarab.
2016. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem vennem fel de nyilvan ha nem a metrón/6-ps villamoson utazol, hanem autobol szallsz ki, a kabathoz illo ruhában igy persze felveheto.
2016. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!