Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok segitenétek felöltözni...

Lányok segitenétek felöltözni női ruhába egy transsexuális libának?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
liba? cicababás? WTF?! :D:D:D
2010. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
törpesarkú cipő,pl fekete necc harisnya,skótkockás fekete fehér színű miniszoknya,nem tudom,milyen cicid van,vagy van e,ha nincs,vegyél fel egy kisméretű szivacsosat,és egy nem mélyen dekoltált női pólót,azaz tapadósabb fajtát(toppot)..az én barátnőm így jár,csak neki alig van szegénynek haja,ezért jófajta frufrus parókát hord,nagy légyszemüveggel..kis finom női ékszerekkel,szerintem az jól néz ki..én is hasonlóképp öltözök,de én született lány vagyok,ő meg transzi..
2010. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt válaszokat!Vannak még intelligens emberek!
2010. ápr. 25. 16:19
 14/17 A kérdező kommentje:
Jah,a segitséget személyesen gondoltam.
2010. ápr. 25. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:

ez most komoly drágám?

ne libázd már le magad légy oly szíves vagy ha csak szórakozol gyorsan szokj le róla

2010. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én írtam a 15:17-es hozzászólást... nah szóval egy nőt akkor nevezünk libának ha nem tartjuk túl sokra, ilyet hogy valaki libának nevezze saját magát én még nem nagyon láttam.


am "ts liba" = m2f?

jól értem hogy az átváltozásnak még az eleje felé vagy?

2010. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem ítéllek el, semmi bajom nincs a transzexuálisokkal. Kim Petras is az, és ő gyönyörű lett....

De te most fiú vagy és lánynak érzed magad? Hány éves vagy amúgy?

2010. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!