Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak az én lányomnak jönnek...

Csak az én lányomnak jönnek ezek a pasik be?

Figyelt kérdés
Meg kérdeztem tőle milyen fiúk tetszenek neki.. Ezt válaszolta :deszkás, bmx-es,dnb-zős,tecktonikos,csőnadrágos, kicsit hoszabb hajú pasik.. El se tudom képzelni.. Ez is csak ilyen divat hullám, nem? És mi a bmx?:))) lehet hogy csak én vagyok le maradva.. :)
2010. ápr. 20. 21:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%

17:46

hű..hát kicsit én is hülyének nézném a lányomat,ha ilyen lányfiúk tetszenének neki.Bár én még csak 24 vagyok nincs lányom..dehát,mindenkinek az tetszik,amit megkövetel a divat..szerencsére van sok kivétel is,pl én is..

2010. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mennyi idős a lányod?:))

Az én lányom 15, és 13-14 évesen tetszettek neki a deszkás fiúk.Azóta "kinőtte", és most a csőnacis,letolt gatyás,izmos,vasalt hajú pasikért van megőrülve:)

De azt hiszem én fogok tőle megőrülni:))

2010. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. máj. 17. 18:36
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a Te lányodnak jönnek be az ilyesfajta szennyek, többek közt a nagyközönségnek és minden 2. kamaszlánynak. De hát ez a "menő", ezt követeli meg a divat. Én pedig mindig is úgy voltam vele, hogy sz*rtam le a divatot és mások véleményét is egyöntetűleg. Személy szerint nekem a férfiasabb típusú fiúk jönnek be és nem ezek az elnőiesedett-tucathomárok. Ő valószínűleg majd kinövi és jót nevet azon, hogy ezekhez vonzódott.. :D

15/lány

2010. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Most nagy divat ez, olyan 17 évesen szerintem kinövi, bár én is 17 vagyok, de a letolt gatyósakat még megnézem hátulról:D
2010. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
15 éves :)
2010. máj. 19. 22:15
 27/30 anonim ***** válasza:

05-17 18:12

én ezeket a jellemzőket nem tudom összepárosítani xd csőgatya, vasalthaj=deszkás/bmxes/emofiú

laza gatya, izmok=vmi férfias "izomagyú" menőcsávó. vagy férfi, vagy ha tinifiú, akkor rajgyerek.

2010. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

nekem is ezek jönnek be:)mostanság sokaknak ez tetszik:P anyukám is örül nekixD

15/L

2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én is dnb-t szeretem, én sem értem őket nekem is ilyenfajta hajam van de csak azért mert az áll jól, de öltözködésben tökmás. Kár hogy ez a mai divat :(

16/f

2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

jó válogatós a lányod :))

nekem csak az a lényeg hogy sötét,rövid haja legyen,sötétebb bőre,és izmos teste és arcra is bejöjjön ... és hogy kedves legyen :))

amúgy igen,most kezdenek bejönni megint a divatba ezek a régebbi cuccok,most elkezdték megint hordani azt a beszarós gatyát ami utoljára a 70es években volt divat x'D

bár nekem is tetszik másokon de nekem tuti nem állna jól :(

13L

2011. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!