Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak az én lányomnak jönnek...

Csak az én lányomnak jönnek ezek a pasik be?

Figyelt kérdés
Meg kérdeztem tőle milyen fiúk tetszenek neki.. Ezt válaszolta :deszkás, bmx-es,dnb-zős,tecktonikos,csőnadrágos, kicsit hoszabb hajú pasik.. El se tudom képzelni.. Ez is csak ilyen divat hullám, nem? És mi a bmx?:))) lehet hogy csak én vagyok le maradva.. :)
2010. ápr. 20. 21:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mond ! Lányom most egy hosszú hajú fiúval jár aki csőnadrágban van örökké.. nem tudom mi tetszik ezekben a fiúkban a lányok körében. Ilyen hajra gondoltál nem? [link] Mint a jobb oldali fiúnak.

Ne aggódj! majd kinövik ! ez csak egy hullám.. (:

2010. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A BMX az egy bicikli fajta. Mostanában nagyon sok fiatal fiúnak ez a hobbija.
2010. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2010. ápr. 20. 21:46
 4/30 anonim ***** válasza:
BMX? Én 34 éves vagyok, és azt hittem, hogy már ezer éve kiment a divatból. Akkor volt menő, amikor kiskamasz voltam, valamikor '88 tájékán. Volt is anno egy film, "BMX banditák" címmel. Hihetetlen, hogy még mindig (vagy már megint?) ez a divat...
2010. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik megint divat.. Azt mondta a lányom, hogy nem hajlandó csak bmx es és deszkás fiúval járni.. de mi ebbe a jó?:(
2010. ápr. 20. 21:54
 6/30 anonim ***** válasza:

Majd kinövi.

tényleg megint divat a BMX ez szuper,

egyébként ez a bokamelegítős kötött izé, meg a cicanadrág is, sose gondoltam volna régebben, hogy ezeket még hordani fogják.:)

2010. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hát mostanság megint kezdenek divatba jönni a régi cuccok =)
2010. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
majd kinövi a hülyeségét.
2010. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Abszolút egyezik az ízlésem a lányodéval. :P Hát igen. Ők manapság a befutók az egyöntetű többségnél. A BMX-esek bicajoznak, és azokkal csinálnak ilyen trükköket. :) L/15
2010. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
hát,ilyenek a tinik..pár év mulva ő is kiröhögi a csőgatyás lányos fiúkat..
2010. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!