Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat tipp? (többi lent)

Divat tipp? (többi lent)

Figyelt kérdés
Frissíteni akarom a ruhatáram és menő, új cuccokat akarok beszerezni. Van ötletetek milyeneket vegyek és hol?

2016. aug. 23. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
2016. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A stílusodhoz tönmbynyire passzoló darabokat javaslag. És az internetes vásárlásnál a jól ismert boltokat keresd . Esetleg néhány pasztel szinű pulcsi vagy nadrág de legyen néhány rikító szines darab is .
2016. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
En szakertoi szemekkel ugy gondolom, h a kelloen kutyak altal szettepett nadrag tokeletesen megfelelne neked mondjuk 40-es meretben. Ha minosegibb ilyen nadragot akarsz, tehat mas allatok altal osszetepettet, akkor az interneten megtalalod arakba bekategorizalva. A mosomedves tepett nadrag nagyjabol meg olcso kategoria. Ha sporolni akarsz, akkor javaslom az egerek altal kiragottat. A legdragabb az oroszlanos, de sajnos hajlamosak neha tultepni. Remelem segitettem
2016. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Előző jól mondja. Ajánlanám hozzá a mell alá alig érő úgynevezett haspólót. Olyan hesteges felíratokkal, amik igen egyediek. Ajánlanám a minyonos meg pokemonos felsőket is, hiszen attól hogy nem szereted egyiket sem, lehet olyan cuccod, nem???Hiszen olyan menőő.
2016. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nevetek az itteni válaszokon.:D Köszi skacok az esti jó kedvet!:D
2016. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tüdőgatya feltétlen, ciciig felhúzva. Így legalàbb biztos eléri azt a kabátnak csúfolt ruhadarabot is, ami 30 centi után véget ér még jóval a köldök felett.
2016. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez abszolút stilusfuggo. Ne csak azert vegyél ruhákat mert divatos. A személyiségedet is tükrözze. Ezt lehet divatos és kevésbé divatos ruhákkal elérni. Az anyagiaktol is fugg hogy honnan vasarolj. De ha fontos neked hogy divatos legyél akkor én a budapesti plázákat ajánlom. Rengeteg bolt, tobb stilus, de mind divatos. Az eladok kedvesek és segítőkészek. 16\L
2016. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a tanácsom, hogy ne a divatot kövesd. Hogy miért? Mert nevetséges mikor minden 2. lány, ugyanúgy néz ki, és hiába divat a tüdőgatya meg a haspóló, ha 90 kg-os túlsúlyos fiatal lány vagy akkor bizony elég rondán festenél ezekben a holmikban. Olyan ruhákat vegyél, amik az alakodnak megfelelőek és biztos vagy abban, hogy jól fogod magad érezni az egyes ruhadarabokban. Mert lerí valakiről, ha csak kényszerből visel valamit, mert nem akar kilógni a sorból, "menő" akar lenni. Pont azzal leszel stílusos, ha nem olvadsz a tömegbe.

Nem árultad el mennyit enged a pénztárcád, én speciel turkálóból szoktam vásárolni, és sokan dícsérik a stílusom. Ha te óckodsz ettől, akkor a plázákban nézelődj, bár pont az a hátránya, hogy mindenki ott vásárol és minden üzletnek ugyanaz a kínálata.

2016. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!