Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok a gatyaban eltunik a...

Lanyok a gatyaban eltunik a popsim?

Figyelt kérdés
Regota edzek, es elertem a szamomra megfelelo testet, sot meg a popsimat is helyrehoztam. Viszont amint felveszek akarmilyen nadragot eltunik benne a popsim. Mintha egy lapat lennek. Masoknak is van ilyen problemajuk? Ti hogy oldjatok meg? Milyen nadragot hordtok vagy mit csinaltok? (Olyan rovid nadragot amibol a fel popsim kint van nem veszek fel mert nem szajha akarok lenni)

2016. aug. 7. 14:34
 1/3 anonim válasza:
5%
Szerintem vegyél fel olyan nagyon rövidet, az nagyon jól mutat :)
2016. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha formás a feneked az edzéstől, akkor nem nagyon kéne "eltűnnie" a nadrágokban...hordj cicanadrágot mert az rádsimul, és ki KELL, hogy "formázza" a popsidat.
2016. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Hordj tangát, ha még nem azt hordasz:D Sima bugyiban mindenkinek rossz a feneke.
2016. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!