Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy találtassam?...

Szerintetek hogy találtassam? Ti mit ajánltok?

Figyelt kérdés

Esküvőre vagyok hivatalos. Van egy ilyen fehér rövidujjú hátul nagy kivágású csipkeruhám,

[link]


És mert nem illik full fehérbe menni (a zakóm is fehér) ezért szeretnék varrni egy nagy masnis övet(hátul lenne a masni). Lilára, csokibarnára vagy bordóra gondoltam mert a cipőm fekete és sajnos nemigen tudok mást venni.

Amugy kékszemű barna hajú és bőrű lány vagyok.


Ti hogyan társítanátok?

A cipővel kezdjek valamit, hogy passzoljon? Láttam pár diy ötletet.És az öv színe?


Köszönöm a jófej hozzászólóknak. :)


2016. aug. 6. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér csipkeruhában akkor sem illik menni, ha minden más kiegészítőd színes. A fekete cipő pedig nem illik a fehér ruhához. Cseréld le a ruhát.
2016. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen másik ruhát válassz.
2016. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ne vedd fel
2016. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Mindenképpen másik ruhát vegyél mert ez bulizni jó de esküvőre nem. Se a hossza se a színe. A kiegészítők ezen nem segítenek főleg hogy a zakó is fehér.

A fekete cipő meg katasztrófa egy ilyen ruhához (ha a zakó fekete lenne akkor esetleg).

Érdemes lenne venned ruhát mert ebből nehéz lesz egy megfelelő szettet kihoznod.

2016. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BulmaSwan ***** válasza:
Nem illik tiszta fehér ruhába menni. Még ha az öved más színű is lenne, attól még ugyanúgy egy fehér ruhába vagy. Szerintem is inkább vegyél egy színes ruhát, vagy még azt eltudom képzelni, hogy egy színes zakót veszel fel hozzá, de akkor az rajtad van egész nap, ha 500 fok van és ha táncolsz akkor is.. Vagy még ott a fekete szoknya színes felső kombó. Gondolom valamilyen fekete szoknyád van.
2016. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válazokat, rendesek voltatok! :)

Szerintem megpróbálom textilfestékkel más színt adni a ruhának. Vagy ha nem jön össze, akkor muszály lesz vegyek egyet.


Még egyszer köszönöm a segítségeteket. :)

2016. aug. 7. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A csipke annyira műszálas, hogy esélytelen befesteni. Ne próbálkozz vele, inkább vegyél másikat. Alapvetően nem rossz ez a ruha, csak esküvőre nem való.
2016. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!