Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lányra utalnak a...

Milyen lányra utalnak a következö jelzök?

Figyelt kérdés

-converse tornacipö (általában fehér, valamilyen "diszitéssel"/mintával)

-csögatya (farmerszinü-világosabbak,fekete,fehér), párducmintás cicagatya és fekete leggings

-new yorker-es,tally weijl-es fölsök (általában fehér,kissé kivágott)

-fehér v. párducmintás táska

(-müköröm)

-nagy arany/ezüst fülbevalok

-köldök piercing,monroe piercing

-enyhe smink,

-(eredeti)hosszu,derékig érö barna haj


2010. ápr. 18. 14:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj szerintem is, hogy tényleg minden 2. lány így néz ki. Tizenévesen általában az öltözködéssel ki szokták fejezni azt is, melyik zenei stílushoz állnak közel. Ma már ezt sem nagyon lehet megállapítani, mert a diszkós is beöltözik punknak, ha éppen az a divat.
2010. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
83%
Igazából menősködőnek tűnik a csaj arcoskodó nyomulós olyan libás piercing húúú az szar egyben buta is.
2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

15:14 igazad van:) (Y)

Nálunk suliban minden második lány így öltözködik... szánalmas:/ (11-17 év közöttiek)

2010. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

tucatlányra..az utcán minden második lány így néz ki,de tényleg...te nem látod?

Erről a kinézetről semmit nem lehet gondolni..Észre sem venném,ha elmenne mellettem..de ez már sokadik ilyen kérdés..csőgatya,tornacipő ilyen topp..áááhh..

mintha azt kérdeznéd,hogy láttam e már bakancsban rockert,és hogy mit gondolunk arról,ha egy rocker feketébe öltözik?Ez nagyon...nemmondomki..

2010. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

15:14-nek: nem foglak azér lepontozni mert h ez a véleményed.. te ezt gondolod és kész,véleményt kértem nem pedig fényezést szoval zöld kéz;)

utolso: jolvannaaxD csak érdekelt h ki mit von le az ilyen külsöröl.. és láttam h már volt olyan h milyen aki converse-t hord csögatya stb de ott nem láttam olyan "jelzöket" amiket én tettem hozzá most. na amugy köszi a választ:D

2010. ápr. 18. 16:06
 16/23 anonim ***** válasza:

15:14-es vagyok:kérdezőnek:kösz,h elfogadod a véleményem,

15:44-esnek:Az mi sulinkba is dettó ugyanez a helyzet.

2010. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jav.:*-z
2010. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát azt gondolom az ilyen lányról, hogy feltűnősködni akar. A ruhák még rendben vannak de a nagy arany fülbevaló, piercing, párduc minta már sok. Kicsit olyan mintha egy divatos csajt kereszteznénk egy cigány lánnyal.
2010. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
tipikus mai tini, nincs ezen mit ragozni, ennyi
2010. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
tucat
2010. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!