Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az ilyen luxus márkákról? Minőség, ár

Figyelt kérdés
Chanel, Gucci, Dior, Versace stb.
2016. júl. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
kremmania.hu
2016. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek életre szóló darabok általában, tehát a minőség teljesen korrekt. De hogy megéri-e? Én azt mondom hogy nem. Attól hogy nem bolyhosodik, fakul, nyúlik vagy feslik ki, még ugyanúgy elvesztheted, leeheted, elszakíthatod. Ha annyi pénzed van hogy nem akadnál ki ha ilyen történik, az persze más.
2016. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként ugyanúgy nyúlik, fakul egy idő után
2016. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Baromi drága. Fél millio alatt semmit sem kapsz. De szuper jo kivaltsagos érzés viselni ezeket persze csak akkor ha az ismeroseid tudjak az árát. Amugy ertelmet veszti (pl. videken még eredeti michael kors táskát sem nagyon látni pedig az MK az ilyen Guccikhoz kepest semmi).

Ma magyarorszagon csak nagyon kevés ember van tisztaba ezekkel a felsö kategorias dolgokkal.

Minosegre amugy semmivel sem jobbak mint az erős kozepkategoria

2016. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minősége összehasonlíthatatlanul jobb és más mint az "erős közékategóriás" xar.

Annyira rossz minőség a Furla pl táskából hgoy borzalom.

Kikopik, megfakul, meglóg, förtelem egy fél év után, igaz hogy már a kirakatban sem tökéletes.

A Guess cipőről egy hét alatt lekopott a lakk, a legsilányabb minőséget gyártja indokolatlanul drágán.

A Gucci, Burberry, Chanel- én nem szeretem öreges-Versacce, Prada, MiuMiu viszont gyönyörű szemetgyönyörködtető darabokat dob piacra minden évben és a minősége is 100%.

2016. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, azért a Guess és a Chanel nem egy kategória.

De azért az is elég drága, és kiakasztó, hogy az is szar. Vagy csak a magyar termékek ilyenek?

2016. nov. 26. 23:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocs, most olvastam a "Minősége összehasonlíthatatlanul jobb és más mint az "erős közékategóriás" xar. " mondatodat.
2016. nov. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!