Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keri Tatabánya rossz méretű...

Keri Tatabánya rossz méretű blúzt küldtek! Nem tudnátok megmondani melyik cég gyártya ezeket? Ki lehetne cseréltetni? Vagy lehetne olyat, h veszek egy üzletből matrózblúzt? Azt elfogadják vagy csak ezt lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Rossz méretű blúzt kaptam, Xs a méretem, és egy M-est kaptam. :c Rám hatalmas.. Válaszotokat előre is köszönöm.

2016. júl. 29. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod az iskolát felhívni? Mivel ők intézik gondolom kitudják cserélni. De amúgy lehet venni is üzletben, nálunk is kötelező volt a matróz és nem mindenkinek volt full ugyanolyan
2016. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem be fogok menni az iskolába, és megkérdezem, ugyanis a telefont nem veszik fel. A válaszodat pedig köszönöm. :)
2016. júl. 29. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerdán hívd fel a sulit. Nyáron mindenhol csak ügyelet van. 90% ban délelőtt. Máskor nem lehet se bemenni se telefonon elérni őket. (Évekig iskolatitkar voltam személyes tapasztalat).
2016. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2016. júl. 29. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem gyártya, hanem gyárcsa.
2016. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még az sem :DD helyesen így van: gyártja :3
2016. aug. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!