Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a ruha összeállítás?...

Milyen ez a ruha összeállítás? Hasonló cuccaim vannak.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2016. júl. 28. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek. A felsők csúnyák. Meg a harmadik képen ez a magassarkú... anno a barbie babámnak volt ilyen.
2016. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik
2016. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az egész my77 egy nagy sz..ar
2016. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasak. A felsők rondák, a cipők ízléstelenek és a capri cicanadrág réges régen kiment a divatból, mert szinte mindenkin borzalmasan áll.
2016. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen oszinte leszek, de ettol fuggetlenul ha neked ezt tetszik en csakis arra buzditalak hogy hord ezeket! :)


Soha soha nem ertettem hogy egy no miert dob ki ilyen mayochixes (meg a tarsaik) holmikra annyi penzt, mikozben meg teljesen ugy nez ki az osszes mintha valami kinaiba vasarolta volna az ember.

2016. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
te már feltetted ezt a kérdést, ahova más hasonlóan ízléstelen összeállításokat linkeltél be. csak azt tudom ide is írni, amit oda: ócska, gagyi, proli, balkáni, ízléstelen, közönséges, tipikus magyar olcsó diszkóskr va hatást keltenek, bocsi.
2016. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát... olyan tipikusan olyan csajnak való szettek, akik bármire hajlandóak annak, aki egy kevés pénzt is virít nekik. Olyan igazi panelproli cicababás. Aki meg van győződve róla, hogy ő bizony csinos, nőies és stílusos. Haha. Ez bizony közönséges, ízléstelen és gagyi. Bocs, ha a lelkedbe tapostam, de te kérdezted.
2016. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem értem mire fel szólják le a ruhákat a válaszolók..szerintem érdemes lenne a komment után odaírni a korotokat, mert nagyon nem mindegy hogy ki írja ezeket
2016. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a koruk miatt szólják le ezeket, hanem, mert van ízlésük. 25/n
2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De egy 15 évesnek teljesen más az izlese mint egy 25-nem, pláne egy 30-35 évesnek, és ez az egész generációra igaz
2016. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!