Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy merjek...

Mit tegyek, hogy merjek fürdőruhát felvenni? Narancsbőrös vagyok nagyon, egy picit túlsúlyos is.

Figyelt kérdés
Nagyon félek fürdőruhát felvenni, van egy hónapom, hogy valamit kezdjek ezzel az egésszel. Sajnos eddig a munka miatt nem volt. Lassan nyaralás, tippeket szeretnék kérni!(Tudom, hogy nem most kellett volna , DE TÉNYLEG NEM VOLT LEHETŐSÉGEM HAMARAABB LÉPNI!)

2016. jún. 25. 10:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Beteketcselem magam, de mivel kenjem be alatta? Nem tudok most jelenleg ilyen krémeket venni. Mivel tudom helyettesíteni?
2016. jún. 26. 11:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Semmit sem kell elhinni.Ezek mind saját és ismerősök tapasztalatai.Érdekes módon a reklámokat mégis rengetegen elfogadják valósnak.A tekercselés lényege az alkalmazott krém, illetve a fóliának is tekercselő fóliának kell lenni.
2016. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!