Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy merjek...

Mit tegyek, hogy merjek fürdőruhát felvenni? Narancsbőrös vagyok nagyon, egy picit túlsúlyos is.

Figyelt kérdés
Nagyon félek fürdőruhát felvenni, van egy hónapom, hogy valamit kezdjek ezzel az egésszel. Sajnos eddig a munka miatt nem volt. Lassan nyaralás, tippeket szeretnék kérni!(Tudom, hogy nem most kellett volna , DE TÉNYLEG NEM VOLT LEHETŐSÉGEM HAMARAABB LÉPNI!)

2016. jún. 25. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szard le, biztos vannak nálad sokkal túlsúlyosabb emberek is, senki se fog veled foglalkozni. ha zavar, vegyél egyrészes fürdőruhát + addig még tudsz kicsit alakítani is a testeden. használj önbarnítós testápolót, az is dob a megjelenéseden.
2016. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az első válaszoló első szava ugrott be nekem is azonnal...:D Mást nem tehetsz. plusz megfelelő fazonnal próbáld takarni amit lehet. Nem számítanak ám ezek a dolgok, soha egyetlen egyszer sem hallottam még olyat, sem férfitől, sem nőtől, hogy olyan kedves, okos, szórakoztató ez a lány, csak az a narancsbőr ne lenne... Ugye, hogy abszurd? Nincs ilyen! Senkit nem érdekel!! Olyat inkább, hogy jól néz ki, de olyan buta, vagy beképzelt, vagy közönséges, vagy rosszindulatú... Érezd jól magad!!!!
2016. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, sport, edzés, torna. Minden nap. De amúgy senki nem tökéletes a strandokon, szóval olyan mindegy. Emiatt ne aggódj.
2016. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mentem még a menthetőt, csak szeretnék önbizalommal tele sétálni a tengerparton, nem pedig mindig csak takarnj meg nézegetni, hogy nézek ki.
2016. jún. 25. 11:04
 5/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2016. jún. 25. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De sokszor hallom ezt a "nem volt időm". Evésre van időd, akkor pedig arra is hogy egészséges kaját egyél.

Egyébként meg tojd le ki mit gondol. Azért mész hogy jól érezd magad, szórakozz, nem pedig azért hogy mások véleménye miatt aggódj, vagy másoknak tetszeni akarj

2016. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
fogyjál le
2016. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3

Minden nap hogy edzen? Szerinted igy fog fejlodni?

Kezdoknek heti 3 teljes testedzes kell.

2016. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrődben, ne mással törődj.Egyébként meg ha fogyni akarsz van olyan program, amivel pár kilótól meg tudsz szabadulni egy hónap alarr.A programot indító 9 napos tisztító-méregtelenítő csomaggal már 3-5 kg le szokott menni.A narancsbőr simításában meg sokat segít a narancsbőr elleni tekercselő készlet.már egy órás használat után is látszik, hogy feszesebb a bőr és centik szoktak lemenni.

Sok sikert! Kellemes nyarat!

2016. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hidd el amit az utolso irt a narancsborrol...amugy ha lefogy a narancsbor ugyis ott marad.
2016. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!