Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akinek van egy kis...

Lányok, akinek van egy kis felesleg a hasán az milyen bikinit vegyen?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon, és nem tudom hogy milyen bikinit/bikinialsót vegyek
2016. jún. 23. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyet. A világ a soványaknak áll. Maradj otthon és várd az őszt.
2016. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy kis felesleg van rajta és normális bugyis bikinim van.
2016. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Akármilyet, amiben jól érzed magad.
2016. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyat ami tetszik és amiben jól érzi magát.

Engem pont nem érdekel hogy van pocakom. Azért megyek strandra hogy jól érezzem magam, pihenjek, szórakozzak. Gondolom más is e célból van ott és nem azért, hogy azt nézze, kinek milyen alakja van.


Egyébként nekem fekete, francia bugyim van, nem az alakom miatt, hanem mert ez kényelmes, ez nem csúszik le egy kis ugrálástól sem. Fölső része szintén fekete, pici pirosas azték mintával. Mivel kicsit nagyobbak a melleim, ezért merevítő nélkülit vettem, sokkal jobban érzem magam benne, nem kell attól félnem percenként hogy vajon hol bukik ki a kosárból a mellem.

2016. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van pocim és nem igazán zavar ki látja...ugyanolyan bikinim van mint a nálam 20 kilóval könnyebbeknek
2016. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!