Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénzt áldoztok a...

Mennyi pénzt áldoztok a ruhavásárlásra havonta? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, de jó neked, hogy találsz nadrágot magadra. Nekem 26-os (27-es fazontól függ) a nadrág méretem és a turiban sajnos nem igazán van itt Debrecenben.
2010. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nehéz volt, de találtam itt a turiban két farmert, az egyik bershka volt, a másik tally weijl. Nekem 38 a méretem, de ezek negyvenesek. Nem olyan nagyok, de azért elkélne a 38as :)) A tally-ból legalábbis, mert azon tényleg látszik hogy nagy.
2010. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Változó, ez pénz kérdése. Ha van akkor bármennyit el tudok. Kedvencem a Zara, de a többi hasonló kategóriájú üzletben is szoktam vásárolni, Bershka, Stradivarius, Pimkie, Tally Weijl, H&M.


Egy jobb hónapban 50 ezret elköltök, de egy rosszabb hónapban is 10 ezer megvan.

Ha nagyon nincs pénzem, de vásárolhatnékom van, akkor turizom, kilós Háda (Üllői úti).

De amúgy is szeretek oda járni, hetente 1- szer benézek.

2010. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!