Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénzt áldoztok a...

Mennyi pénzt áldoztok a ruhavásárlásra havonta? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most 10.000 Ft-ot szánok rá, mert a biztonság híve vagyok és ha van pénzem félreteszem. SAJNOS államvizsgára ki kell dobnom valami alkalmi ruhára (bár jó lesz majd állásinterjúra) Most kaptam ösztöndíjat, úgyhogy van miből, de így is kellene még egy csomó minden, amire sajnálom. Ja és elkezdtem turizni, mert tök jó cuccokat találtam. De amúgy butikokban szeretek vásárolni török és olasz, magyar árut. Jó minőségűek és nem olyan drágák mint a plázás dolgok. Lassan már a plázás cuccokkal is ott tartunk, mint a kínaissal, hogy szembe jön veled az utcán. Azt nem szeretem. Csak az a baj, hogy egyre több kínai is azt árul, mert rájöttek, hogy igenis van igény a jó minőségű alig drágább cuccokra.

21/L

2010. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja a 10.000 Ft-ból tavaszi, nyári felsőt, nadrágot akarok venni. De félévente veszek ruhát, mert inkább kevesebbet, de jobbat és közép árkategóriásat. Bár most hogy turizok ez már kezd változni, mert több egyedi ruha kijön.
2010. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te mennyit költesz és hol??
2010. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam az nagyon változó, hogy hol vásárolok. Attól függ, hol akad meg a szemem egy-egy jó ruhadarabon. Az is elég változó, hogy mennyit költök ruhára egy hónapban. Van, hogy semennyit, máskor több tízezret is képes vagyok, ha anyagilag megtehetem. Bár azt mindenképp hozzáteszem, hogy az utóbbi életemben talán 2x fordult eddig elő, és akkor is azért lett sok, mert vettem egy hosszú bőrkabátot.
2010. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én tally weijlbe,ritkán newyorker,turiba,töröknél vásárolok.És hetente szoktam vásárolni,mindig változò.Attól függ miket találok.5000-10000között.Nekem ez az egy szórakozásom van.Nem járok sehova a munkahelyemen kívül.
2010. ápr. 12. 23:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Változó.

Felsőt 400-1600 ft között szoktam venni, kb 5 db-ot havonta, nacit ritkábban veszek, nem havonta, bár most meg múlt hó-ban muszáj volt (fél éve szültem, és még alakulgatok, minden vagy kicsi, vagy nagy rám).

Invázió, Shiva (Ázsia centerben van), Józsefvárosi piac...

Lehet, hogy "szar kínai", de amiket veszek, a 70%-a 1 év múlva sincs kinyúlva, nem bolyhos, semmi bajuk nincs, és ránézésre jobban bejönnek, mint pl a C&A, H&M, Takko Fashion ruhái. Én ezekben még nem találtam olyat, ami tetszene:-D

2010. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már megjártam a kínais ruhákkal, úgyhogy hanyagolom. Régen elég normális farmere nadrágok voltak, de most mind tele gyönggyel, csicsával. Betévedtem múlthéten néhány üzletbe (Telly Weijl, Stradivarius, New Yorker) és sok mindent megvettem volna. Már alig várom hogy keressek magamra.
2010. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én turkálóba vásárolok. havi kb 5000 forintot költök a ruhákra. ebbe benne van körülbelül 15 felső 1-2 gatya, szoknya, kardigán néha cipő. kilósba járok, és ezért jön ki csak ennyire. butikokba nem nagyon szoktam, csak ha valami esküvőre vagy ilyen elegánsabb helyre kell. illetve fehérneműt szoktam még boltba venni, de melltartót meg darabos turiba szoktam. pár száz forintért tudok venni tök jó minőségűt.
2010. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Turiban, myspace-n szoktam vásárolni. Illetve myspacen inkább csak cserélgetek, ott hetente összejön 2-3 cucc :D amiket nem hordok, azokat pedig fölteszem az oldalra és elcserélem. Turiba csak akkor megyek, ha sürgősen kell vmi pl. nadrág, vagy cipő.
2010. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és körülbelül 3e ftot szánok rá, postát és a néhai turit beszámítva :DD
2010. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!