Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha snapbacket hordok? És...

Anonymous0123 kérdése:

Gáz ha snapbacket hordok? És ha igen miért? 15L

Figyelt kérdés
A suliba mikor első nap abba mentem mindenki mondta hogy milyen jó meg kölcsön vették vagy felpróbálták de van egy kissebb társaság kb 5-6an vannak és nagyon játszák mindig az eszüket és bepofáztak enyhén de nem érdekelt.Aztán elmentem benne bulizni és csoda hogy visszakaptam a végére annyi mindenkinek tetszett.De volt ott pár roma mivel diszkóba voltam és azok is bámultak meg röhögtek.Miért van az hogy sokaknak bejön de egyesek röhögnek ezen?(DOPE snapback)

2016. máj. 30. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá illően öltözök meg szeretem a rap-et de rap metalt is hallgatok.
2016. máj. 30. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, hogy 15 évesen ilyen helyekre jársz bohócnak öltözve.
2016. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
25%
Szerintem gyerekes, főleg egy lányon. Mondjuk én is hordtam hülye cuccokat mikor 15 voltam, szóval majd alakulsz.
2016. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én ilyet nem vennék fel, de kendőt se kötnék a fejemre. Meghagyom a rappereknek. Én csak letolom kopaszra fejem aztán visszaveri a napot, tehát bevakít mindenkit. Így kiröhögni se tudnak. Lánynak persze nem jó ötlet. ;)
2016. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális vagy, a GyK-en még LÉTEZNI IS GÁZ.

Amugy én a snapback-nek jó sokáig nem tudtam a nevét, de nekem kegyetlenül tetszik. Csak a hosszú kiengedett hajjal való párosítás nekem nem nagyon tetszetős (felhívom a figyelmet hogy egyéni meglátás). Nekem mondjuk rövid hajam van, de még sosem hordtam ilyet.

És korántsem biztos hogy a sapkád miatt 'nevettek'.

18/L

2017. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!