Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki Phus Upos meltartót...

Ha valaki Phus Upos meltartót hord azt észre lehet venni, hogy nem sima melltartó?

Figyelt kérdés
Most nem arra az ultra Phus Upra gondolok, hanem pl. egy 14 évesnél, akinek nem csiál akkora mellet, hanem épp hogy látszik valami. 70B

#melltartó #látható #phusup #látszike #külsősség
2016. máj. 17. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Elárulok valamit, én egyik osztálytársamról azt hittem 3 évig hogy szép formás közepes méretű melle van. Hát aztán amikor megláttam póló nélkül abban a push uppos melltartóban, én leblokkoltam (kb. semmi melle nem volt). Szóval ha jól csinálod, nem :D De viszont ez csalás :(
2016. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Ha 14 évesen (mikor még fejlődik a tested) push uppos melltartót hordasz állandóan, akkor leáll a melled növekedése, és esélyt sem adsz magadnak, hogy még formálódjon. Ne rontsd el azt, ami még nincs teljes mértékben kifejlődve. Tapasztalatból mondom, annyi idősen én is szégyelltem, hogy kisebb a mellem. Aztán mivel mindig (tényleg, csak olyat) hordtam, megállt a növekedés, és orvos mondta évekkel később, hogy egy 14 éves gyereknek még merevítős melltartót se lenne szabad hordania, mert meggátolja a mell tartásának kialakulását. Így hát én 16 éves koromban sima melltartóra váltottam, de én már elkéstem. Nőtt azóta a mellem egy nagyon minimálisat, azt is csak azért, mert átváltottam. Még van időd, ne sürgesd a dolgokat.
2016. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Hát igen, szerintem nekem akkor még hozzá kell szoknom a gondolathoz, de akkor mindeképpen váltok én is. Köszi mégegyszer.
2016. máj. 18. 02:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Észre lehet venni, mert teljesen másképp tartja a mellet.

Egy normál melltartó csak tartja, a push up-os meg felnyomja. Elég látványos a különbség.

2016. máj. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A B-s mell nem annyira kicsi, hoyg emiatt problémáznod kellene, ez az átlag méret nöknél.
2016. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Néha igen, de általában akkor, ha a méret nem túl jó. Sok esetben a push up felnyomja nyakig a melleket (főleg ha a körméret túl nagy, és ezt azzal kompenzálják, hogy a pántokat szorosabbra veszik)

Ezen kívül, ha valakinek pl abszolút nincs melle és felvesz egy szivacsos melltartót, az is látszik, a szivacs miatt más a formája, ha nincs ott a mell eredeti formája, akkor a szivacs furán fog kinézni magában.

De jó méretű és jó minőségű melltartóknál nem igazán lehet észrevenni szerintem.

2016. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 push upos van, de szerintem marha természetellenesen néz ki tőle a mell, szóval sose hordom. 70A-s mellem van, senki nem panaszkodott még miatta, a pasiknak is bejövök, szóval nem értem miért kéne csalni ezzel. Nem lesz tőle szebb/jobb senki hogy nagyobb a melle.
2016. máj. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!