Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miêrt kôlt sok nő egy...

Miêrt kôlt sok nő egy kisebb vagyont öltözködésre? Ti éves szinten mennyit költötök?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

"nem dohányzom, nem festetem a hajam, nincsen műkörmöm"

Képzeld én se. És ezen felül felesleges ruhákra sem költök, mert drága hobbi. Aztán 10-ből 9-nek meg sír a szája, hogy kevés a fizetés és társai.

2016. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
nem sír a szám, nyilván tudom, hogy mik a prioritások, ha pl. olyan anyagi helyzetbe kerülnék, nyilván visszafognám a költekezést és kevesebb ruhát vennék, de hozzáteszem: így sem költök ész nélkül és nem is ez a hobbim. egyszerűen szeretek jól kinézni és számomra ehhez kell az, hogy ne ugyanazt a 3 pólót váltogassam. BOCS. az meg, hogy x idő után megunok valamit, legyen az én problémám, annyi mindent megunnak az emberek, nem abba fogok belehalni, hogy egy 3000 ft-os felsőt nem veszek fel többet. amúgyis, mivel vigyázok a ruháimra, ezért el tudom őket adni másoknak így nem megy teljesen kárba.
2016. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon durva vagyok most, mert nincs pénzem, utálok ruhát venni, amúgyis van 10-20 évvel ezelőttről elég (ezen 20 kiló fogyás sem változtatott), plusz kapok a párom anyjától (ez fontos, mert a nadrágokból azért sikerült kifogynom, de azok kopnak is)... Évi szinten párezer? :D Most vettem egy bakancsot, mert a régi már 10 évesen kezdett szétesni s ronda is volt már (de az igazsághoz tartozik, hogy az utóbbi években sokat voltam itthon, nem kopott annyira). Sminkre se költök a világon semmit.


Ha rengeteg pénzem lenne, akkor is csak 1-2 ruhadarab esne be néha, viszont akár milliókat motoroznék el évente. Kinek mi a fontos, ugye.

2016. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

csak azért mert veszek új ruhákat viszonylag gyakran, nem jelenti azt, hogy az előző hetit már unom. sokáig szoktam használni a ruháimat, mert így hogy van miből válogatni nem kopnak annyira. az összes nadrágomat, felsőmet, ruhámat hordani szoktam.

szerintem unalmas két nadrágot váltogatni a 3-5 felsővel. nincs valami sok lehetőség benne, nem sok féle stílusban lehet felöltözni belőlük. én megértem azt, akinek nem fontos az öltözködés, ha tiszta és rendezett, akkor semmi rosszat nem is gondolok róla. nem értem, hogy azt viszont miért nem lehet megérteni valakinek, ha más viszont örömét leli ebben. mert az ilyen szövegekből hogy felesleges ruhák, unjuk és azért veszünk mindig újat stb ez következik. csak miért akar valaki beleokoskodni más dolgába, ha bele sem tudja képzelni magát a helyzetbe.

az emberek nagy részének pedig sír a szája, hogy nem kap sok fizetést függetlenül attól, hogy mire szokott költeni.

2016. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet ezt megérteni, mert a legtöbb nő nem céltudatosan vesz ruhát, hanem úgy hogy nem is lenne szükséges (és éppen nem ún egyet sem), hanem meglátja a kirakatban, vagy gatyáért megy be, ruhatárral jön ki, vagy kifejezetten azért megy, mert "glamúrozik" vagy mi fenét csinál, meg leárazás van, de egyébként nem hiányzik neki semmilyen ruha. Tehát feleslegesen költ.
2016. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tehát te semmi feleslegeset nem csinálsz, nem költesz szórakozásra meg semmire, csak életben tartod magad?
2016. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én próbálok tudatosan vásárolni, általában előre eltervezem, miket és mennyiért veszek. de ha néha becsúszik egy-egy impulzus-vásárlás, akkor mi van? nem leszek tőle rosszabb ember:D te meg feleslegesen koptatod a billentyűzetet, hogy kioktass minket.
2016. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os

Nem erről van szó. De ruhát még soha nem vettem csak azért, mert a kirakatban szembenézett velem, vagy az, hogy -30%.

2016. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
dehogynem erről van szó. te meg veszel mást, költesz másra, ami lehet szerintem felesleges vagy hülyeség. én mégsem ugatok le senkit azért mert nem azt csinálja amit én.
2016. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem jellemző. Ha valamit veszek (nem csak ruhára gondolok), az azért van, mert az előző tönkrement, vagy rosszabb. Soha nem vettem pl valamit CSAK azért, mert leárazták éppen. Nem "duplikálok", pláne nem unalomból.
2016. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!