Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miêrt kôlt sok nő egy...

Miêrt kôlt sok nő egy kisebb vagyont öltözködésre? Ti éves szinten mennyit költötök?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem tudom kiszámolni, de realtíve sokat költök. persze kinek mi a sok, nem szoktam 20-30 ezres ruhadarabokat venni és nem is minden nap vásárolok, de azért átlagban 1-2 hetente veszek valamit, néha több mindent is. hogy miért? mert szeretek jól kinézni és ennek egyik része az, hogy jók legyenek a cuccaim. valószínűleg egy nagy adag kompenzálás/önbizalomhiány is van ebben, ha épp csúnyának érzem magam és kövérnek, ami gyakran megesik, akkor legalább már a ruháim legyenek jók. de szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy mennyit költök.
2016. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Turiban vasarolok, de valtozo hogy mennyit. Egy-ket nem turis holmi vagy cipo ezt nagyon meg tudja dobni. Igazabol nem tudok korrekt valaszt adni, legyen mondjuk 60-80.000
2016. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Valaki meg cigarettára, vagy az autójára költ egy kisebb vagyont. Miért zavar téged?
2016. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki arra költ ami neki fontos. Nekem nem fontos a ruha, szóval kb évente 30ezerből kijövök simán. Ehelyett viszont nagyon sokat költök a hobbimra.
2016. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4: Erre mondják, hogy kinek mire van igénye...
2016. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Olyanokat hallok hogy havi 50-100 ezer évig 1 millió.10 év alatt az már egy lakás ára.és a sok cuccra jönnek a kölyök vagy állandóan mosható vagy adakozhat.
2016. máj. 1. 18:24
 7/20 A kérdező kommentje:
Molyok
2016. máj. 1. 18:25
 8/20 anonim ***** válasza:

én azért mert szeretek öltözködni, szeretem ha szép ruháim vannak, ha csinos vagyok.

nem tudom mennyit szoktam költeni, eléggé változó. ha veszek kabátot, cipőt, azokból általában drágát szoktam venni (persze mihez képest). január óta költöttem 24ezret ruhára.

2016. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

Ha valaki csinos akar lenni, akkor miért nem vesz olyan ruhát? Mert ha 1 hét múlva már egy másikat vesz, akkor az előző ezek szerint nem volt az. És ez hétről-hétre így megy...

Egyesek tényleg iszonyú pénzeket elszórnak, mikor egyébként 2 farmer kibírná 2 évig, vagy 5 ing akár 3-5 évig. Egyszerűen unják, de az ideológia inkább az, hogy "csinos akarok lenni", meg "kinek mi köze hozzá". Aztán van egy időben legalább 1 tucat használható farmerja, 30 pólója, 15 inge. Meg egy csomó olyan ruhadarabja, amit csak egyszer vett fel.

2016. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
és akkor mi van? én szeretem, ha tudok válogatni a ruhák között és nem az jelenti a napi 'öltözködést', hogy a 2 farmerom és 3 felsőm közül eldöntöm, hogy melyiket vegyem fel. igen, néha megunom bizonyos ruháimat, van ilyen. és? de vannak úgymond örök kedvenceim is, de nem szeretem állandóan ugyanazt hordani. miért fáj ez neked, most komolyan? én meg pl. nem dohányzom, nem festetem a hajam, nincsen műkörmöm stb, inkább költök ezek helyett ruhákra, más meg esetleg fordítva.
2016. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!