Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minél jobban feszül a lábon a...

Minél jobban feszül a lábon a nadrág, annál divatosabb a srác, csak szerintem gáz ez?

Figyelt kérdés

vagyis a láb helyett inkább a bokát mondanám, ugyanis nekem nincs bajom a szűk nadrágokkal, jól néznek ki, azonban vannak ezek a "spray on" illetve super skinny fazonúak, amik bokára is teljesen feszülnek, ezeket sose fogom megérteni miért menőek, ez már átlépi a határt, tiszta lányos szerintem.

na meg a cicanadrág, most is láttam, hogy valaki kérdezi itt hogy menő e, szinte azon kezdtek el versenyezni a srácok, hogy kin feszül jobban a gatya, nem tudom egyébként meddig lesz még divatban ez, mondjuk super skinny h&m-ben már nincs, úgy tudom de ott van a p&b, bershka meg a társai..


2016. ápr. 26. 18:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azért zavar mert úgy érzem, ha valakinek nem feszül kellően, az már semmiképp sem lehet jól öltözött a tinik körében, és megint nem a trapéz meg a nagyon bő nadrágokra gondolok, hanem a bokára simulókra
2016. ápr. 27. 07:49
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én utolsó 2 farmeremet bershkaban vettem, skinny, de direkt 32-es helyett(ami a méretem normál/slim szabásból) 34-eset vettem

-nem tapad, de kényelmes, és nem 1 lány (nem tini) megdícsérte az ízlésemet

F

2016. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

7: A linkelt Boss inkább slim-super slim.

De semmiképpen sem a bokára tapadós skinny.


A designer márkákat meg inkább hagyjuk, mikor pl a Gucci idei férfikollekciója csipkeingekből meg tüllnacikból áll.

2016. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

5-ös

Így van. Csak nekik még nem forrt ki. Úgyhogy fognak rajta nevetni ők (is).

2016. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

ferfiaknak nem egeszseges szüket hordani, komolyan.

a "koronaekszereket" nyomja es nem tesz jot a prosztatanak - nezzetek utana.

2016. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nem egészséges. Olyant kell venni, ami derékban és elől enged.

Akkor a nők nagy része is azért hord bő fajtát, mert nyomja elől?

2016. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát a nők nagy része pont nem bőt hord, csak sajnos a pasik is átvették.

Márpedig egy női láb szebb, mint egy férfi, így utóbbin elég hülyén néz ki. Mint ahogy egyébként minden, amit alapvetően nők hordanak. Már várom hogy mikor jönnek divatba pasiknál is a 40 centi magas hónaljmelegítő kabátkák, a köldök felett 20 centivel megkötött övek, meg a seggkilógatós farmersortok.

A popmpomos óvodás sapkák, a tanga papucsok, meg szőrős hatalmas kapucnik már kipipálva.

2016. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát érdekes, hogy nem látod mennyi nő hord bő nadrágot, farmert, szövetnadrágot, melegítőt.

Sok nőnek nincs szép lába, vagy sovány, vagy kövér, vagy x-lábú.

Épp sok fiúnak van szép formás vagy kecses vékony lába, ugyan olyan jól fest a passzos.

Azon is kár szörnyűlködni, hogy a parka kabát férfiatlan, a nők mindent átvettek már, a férfiak csak pár dolgot.

2016. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkora baromság az hogy a feszülős pasi farmerekben nyomja a farkad a nadrág. Akik ezt állítják azokon egyszer sem volt olyan nadrág. Biztos van olyan ami szűk helyet hagy neki de ha jó minőségű nadrágot veszel azokban bizony van hely a sodrófának.
2016. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a normális feszülős farmerek sztreccses anyagból vannak, tehát ha kicsi is lenne benne a hely, akkor is nyúlik annyit, hogy kényelmes legyen, és ne nyomjon sehol. :) Sima anyagból nem is lehetne ilyen farmert készíteni, mert akkor a bokára feszülős fazon fel sem jönne a lábfejre és a sarokra. :)

Amúgy meg sokkal kényelmesebbek mint a bő, de nem sztreccses anyagú farmerek. :)

2016. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!