Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen cipőt...

Lakatos Géa kérdése:

Szerintetek milyen cipőt vegyek nyárra?

Figyelt kérdés
Conversen gondolkoztam, de érdekelni hogy ti milyen divatban lévő cipőt ajánlanátok.

2016. ápr. 18. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a szandalt, akkor a Converse vagy az utanzatai abszolut okesak nyarara.
2016. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit szánsz rá? Én Converse-t már nem vennék, mert kb olyan már, mint az Air Max... Ha már kosarascipő, ezen gondolkodnék, ami fazonban hasonló, de ennek már ára van. Kicsit komolyabb...


[link]

2016. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 25-30 ezer ft értékben gondolkodok. Vans, Converse, Nike, Adidas szóval kb a felkapottabb márkákban gondolkodtam. Ez a Jordan jól néz ki, köszi!
2016. ápr. 20. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Amerikai Foot Locker-en van fent, ha esetleg úgy döntenél, hogy még gyűjtesz inkább hozzá. Nem lesz olcsó, de ha vigyázol rá, ez sokkal tartósabb lesz, mint egy Converse, hosszútávon mindenképp jobban jársz. Több benne az anyag. Tesómnak ilyen van, és nagyon masszív, nagyon egybe van.
2016. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy x cipo megegyszer olyan tartos, mint egy y, de az ara korulbelul dupla annyi, akkor miert jar jobban valaki, ha az x-et valasztja?
2016. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyöngy vásznas Nike.
2016. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!