Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek tavaszra/n...

Milyen cipőt vegyek tavaszra/nyárra? ( lány vagyok)

Figyelt kérdés
Valami laposra gondoltam, munkába, utcára. Max pici sarok. Melyek a divatosak? Linkelnètek?
2015. máj. 10. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ami szép és divatos is, az a balerinacipő, valami kevésbé magas éktalpú és ezek a vékony talpú félcipőszerűségek. Nem tudom, hogy milyen az ízlésed vagy, hogy mennyi idős vagy, de azért megpróbálom. Az üzleteket ne nézd, hogy honnan linkeltem, mármint szerintem ilyesmit mindenhol lehet találni valamint nem is a minta, szín a lényeg, hanem a fazon.

Balerinacipő:

[link]


[link]


Éktalpú:

[link]


[link]


Nekem az ilyesmi is tetszik:

[link]


[link]

2015. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
ha csak nem vagy 40+, akkor az első által linkelteket hanyagold.
2015. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok! Kedves utolsó a te véleményedre (és linkeidre) is kíváncsi vagyok :) köszönöm ha megosztod velem, hogy szerinted milyenek a divatos cipők az én koromban :)
2015. máj. 11. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos így kicsit nehéz, hogy se az ízlésedet, se a stílusodat nem ismerjük. nem tudom pl milyen színeket hordasz, miket nem szeretsz vagy mennyire vagy kiöltözős fajta. mutatok párat azért, amik nekem tetszenek:D


[link]

ebből pl van több szín is és szerintem szoknyához és nadrághoz is jó


[link]

ez a fazon is elég király, persze a bojt nem muszáj rá meg lehet egyszínű is, csak a formája miatt mutatom


ha kicsit sportosabb is belefér, akkor ilyesmiket ajánlok

[link]

[link]


szandálokból nekem most az ilyesmik tetszenek:

[link]

[link]

2015. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezek tetszenek :D max a középső kettő nem, ahelyett mit szólnál ehhez?


[link]


Szandából meg ilyesmim van:


[link]

vagy most inkább a szélesebb pánt a divat?

Köszi köszi amúgy

2015. máj. 11. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
a szandál jó, de én a strasszokat nem szeretem:(
2015. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legmegbizhatobb, hogy elmesz egy cipoboltba, es szetnezel, ott altalaban csak a mai trendek vannak.

[link]

nezelodj kicsit, ha valami tetszik akkor nezd meg van e a boltban, ha nincs megrendelheted.

2015. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!