Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Lányok! Titeket zavarna, ha egy butikban az eladó megmondaná a véleményét?

Figyelt kérdés

Délelőtt bementem egy butikba és felpróbáltam egy szoknyát. Nézegettem magam a tükörbe, kikértem a tesóm véleményét, hogy hogy áll és igazából közös nevezőre jutottunk, hogy nem igazán áll jó. Mire az eladónő azt mondta, hogy ha a helyembe lenne, ő se venné meg, mert szerinte se áll jól. És ezt így tovább fokozta. Picit tolakodónak gondoltam (mivel nem kértem ki a véleményét), de ugyanakkor jónak is, mert legalább nem akarja, hogy olyat vegyek, amit később megbánok.


Számotokra milyen egy jó ruhabolti eladó? Mondja el a véleményét vagy inkább maradjon csendben?



2016. ápr. 16. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az ilyen eladót. idegen, nem adok a véleményére úgyse, és nem szeretem ha néznek, kérdeznek. ha szeretnék segítséget valamiben, akkor szólok neki. amúgy meg hagyjuk békén egymást szerintem. ilyennel nincs bajom, hogy ha bemegyek megkérdezi miben segíthet, meg szóljak ha szeretnék valamit, mert érthető, ez a dolga. de a nyomulósokat nem szeretem.
2016. ápr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem kérted a véleményét, akkor valóban tolakodó volt. Nekem nem kell segítség vásárláskor, legszívesebben egyedül megyek, nagyon ritkán kérem ki max anyukám, esetleg a párom véleményét, de jobb szeretek egyedül menni. Az eladók segítségét sosem kérem, max annyira, hogy hozzon nagyobb vagy kisebb méretet, ezt vigye vissza stb. Nem kérem ki a véleményüket, mert nem érdekel. Ha ebben az esetben belepofázna valamelyik, biztos, hogy nem vennék ott semmit.
2016. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!