Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Lányok! Titeket zavarna, ha egy butikban az eladó megmondaná a véleményét?

Figyelt kérdés

Délelőtt bementem egy butikba és felpróbáltam egy szoknyát. Nézegettem magam a tükörbe, kikértem a tesóm véleményét, hogy hogy áll és igazából közös nevezőre jutottunk, hogy nem igazán áll jó. Mire az eladónő azt mondta, hogy ha a helyembe lenne, ő se venné meg, mert szerinte se áll jól. És ezt így tovább fokozta. Picit tolakodónak gondoltam (mivel nem kértem ki a véleményét), de ugyanakkor jónak is, mert legalább nem akarja, hogy olyat vegyek, amit később megbánok.


Számotokra milyen egy jó ruhabolti eladó? Mondja el a véleményét vagy inkább maradjon csendben?



2016. ápr. 16. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg csak egy ilyen kis tenyérnyi, bolt akkor jólesik, ha elmondja a véleményét. Ha nagyobb akkor meg ugye úgysem nagyon tudja.
2016. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt utálom,ha megkérdezi h mit keresek.altalaban nezelodom,ha kell a segitsege,szolok.

De ha megmondana a velemenyet a ruharol,az vegulis nem baj. Ha azt mondja nem all jol,akkor meg oszinte,latszik h nem ramtukmalni akarja mindenaron.

2016. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elado feladata a kiszolgalas. Ha nem kerdezik akkor nem kivancsiak a velemenyere es tartsa meg maganak
2016. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesit mikor odajon es kerdezget:D

Ma nekem is beszolt a kiscsaj:D

2016. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor zavarna, ha nem kérdezném.


De egyébként ajánlott mást? Mert stylist vagyok, nekünk úgy tanították, hogy ne legyél bunkó, ha megmondod, hogy mi nem áll jól, sorold fel, hogy mi az, ami jó lenne.

2016. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ajánlott mást, szóval nem volt bunkó. Csak mindig meg akarta mondani a véleményét mindenről, úgy, hogy nem kérdeztük. A húgom is felpróbált egy ruhát és neki is elkezdte mondani. Meg kérdezte, hogy milyen cipővel venné fel meg ilyenek...
2016. ápr. 16. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Képes vagyok önállóan döntést hozni, inkább hagyjon békén az eladó.
2016. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. A vásárlás extázisában sokszor megveszek olyasmit, ami igazából nem ideális számomra. Jó ha van valaki, aki lebeszél, ha kell. Persze nem mindegy mennyire tolakodó egy eladó, de egy kis vélemény még jól is jöhet.

A levi's-ben találkoztam múltkor nagyon jófej eladóval, aki nem, hogy csak segített, de még ajánlott olyat is ami jobban állna.

2016. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, eleve nem szeretek ilyen kis ruhaboltokban vásárolni, mert idegesít, hogy az eladó egyből odajön hozzám.


Volt olyan aki mindig meg akarta nézni amit felpróbálok, és ráadásul éppen fürdőruhát próbáltam, és fürdőruhában is meg kellett mutatnom magam, pedig elég szégyellős vagyok.

2016. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valahol nem hagynak nyugodtan egyedül vásárolni akkor oda nem megyek többé. Nem szeretem ha idegenek egyáltalán hozzám szólnak.
2016. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!