Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek pólókat, rövid...

Hol vegyek pólókat, rövid gatyákat? 16/f

Figyelt kérdés

187 centi vagyok és 73 kilós szóval elég vékony. De azért a testemet karban tartom. (konditerem)

http://www.youtube.com/watch?v=RD-HuNM1v2k

Ebbe a klipbe tetszenek a ruhák, ilyen stílusba érdekelne. Nagyon nehezen találok. Lehetőleg elérhető árban. Csak nekem nincs ekkora karom, pedig tetszik ez a stílus, hogy a póló viszonylag szűk és az övig ér. Gatyákat se találok, amik ne lennének túl bők. A magasságomhoz szélesebb ruhákat terveznek. Tippek?


2010. ápr. 6. 16:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ebbe a klipbe inkább hasonlít a testalkatom a benére:D Mondjuk azért a vállam szélesebb szerencsére és a karom is kezd alakulni, de inkább szálkásodik, mint nő.
2010. ápr. 6. 16:05
 2/11 anonim ***** válasza:

new yorker

jeans club

vans

dc

nem tudok többet..

talán még players room

takko

L/13

2010. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is kb ezeket tudom, de sose találok magamnak semmit. Am vans meg dc az nem tetszik. Nem vagyok deszkás.
2010. ápr. 6. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
pull&bear, zara, h&m
2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezek nem drágák kicsit?
2010. ápr. 6. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Istenem, végre valaki, aki nincs beleesve ezekbe a Vans meg DC baromságokba.

A New Yorker tökéletes számodra, teljesen jó ár, nem olyan vészesen drágák, mint pl egy ZARA vagy mondjuk egy Springfield (egyébként az is jó lenne neked szerintem.) Menj el egyik nap plázázni, mostanában mindenki ilyet hord, kétlem, hogy ne találnál egy üzletben se kedvedre valót :D

2010. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Springfield nagyon tetszik, de drága... nincs leárazás mostanában?
2010. ápr. 6. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Na az egy szuper stílus (: Nem nagyon figyeltem, de szerintem nincs most leárazás, már bőven nyári kollekciók vannak kint. Írd ki új kérdésbe, az a biztos.
2010. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
esetleg ne segítsek bevásárolni? stylistnak készülök.. :D
2010. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megtisztelő:D de így idegennel nem igazán akarok.
2010. ápr. 8. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!