Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekben a most divatos vászonc...

Ezekben a most divatos vászoncipőkben csak nekem lesz irtó büdös a lábam? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem lesz az imadom őket. Könnyű viseletek. Lehet hogy az atlagtol izzadosabb a labad vagy ha kinait vettel a kinai cipők ek fura szaga van
2016. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mezitláb hordod?


Ha nem akkor azért próbálj meg valami lábsprayt vagy hintőport.


Ha igen, akkor titokzokni.

2016. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Mert nekem mezítláb és ilyen nejlonos titokzoknival büdös lesz mert nagyon beleizzad.

Hintőpor nekem nem jött be, lábspray-t használok, ezzel valamivel jobb a helyzet.

2016. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány, és titokzoknival hordom én is. Hansaplast spray-vel valamivel jobb a helyzet, de nem az igazi :/
2016. ápr. 8. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy kínai vagy márkás-e a cipő, ha valakinek izzadékony a lába->tapasztalat.

Kísérletezhetsz különböző lábspray-kel, szórhatsz hintőport vagy szódabikarbónát a cipőbe. De nézz utána neten, hogy milyen praktiák vannak még.

Ami nekem bevált: szódabikarbónás vízben szoktam áztatni a lábam, vagy szb-ás-vizes bőrradírral átszoktam dörzsölni a talpam. Állítólag szagtalanít és nem is izzad az ember, pont ezért jó hónaljra is, nekem bevált.

Illetve vettem olyan talpbetétet amiben nem kéne izzadnia, és úgy tűnik be is vált.

Jó persze minimálisan ezek mellett is lesz némi szaga a lábnak, de nem olyan intenzíven. És persze titokzokni vagy harisnyazokni ilyenkor sokat számít.

2016. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valakinek ez a büdös láb és vászoncipő a fétise tavaly (előtt) óta...
2016. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hm, tessék?...


Amúgy köszi a válaszokat.

2016. ápr. 9. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Fizetnék azért a büdös zokniért ha megkaphatnám.
2016. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D jézusom...
2016. ápr. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!