Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divatos ma a cilinder...

Mennyire divatos ma a cilinder és az öltöny?

Figyelt kérdés

Pl. egy ilyen: [link]


És mondjuk egy zsebóra vagy egy sétapálca ma is megállja a helyét?

Köszönöm!


2016. ápr. 6. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ma már inkább szokatlan kategória, ha végigsétálsz az utcán egy ilyen öltözetben, az feltűnő, és valószínűleg többen ki is nevetnek.
2016. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk, ha színházba/operába megyek?
2016. ápr. 6. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Az épületben úgyis le kell venned a cilindert, úgyhogy teljesen szükségtelen abban menni, az utcán ugyanúgy fognak reagálni, mert nem tudják, hova mész. Az öltöny + sétapálca önmagában még elő is fordul néha, de cilindert ma már nem hordanak az emberek.
2016. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fiú vagy akkor sokan meg bámulnànak(persze akkor is ha làny vagy) nekem pèldául nagyon tetszik ez a stílus és én azért bàmulnálak meg mert tetszik amit látok:) ja és csebórát és sétapálcát meg talán az öltönyt is bevállalnám :) mondjuk én 14 vagyok és lány...
2016. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haha én nagyon bírnám, ha így öltözne valaki :D "Bámulnálak" de nem bunkóságból, hanem mert érdekes manapság. Aki meg nevetne b@s$za meg, inkább a sok futószalagról jött tucatemberen kellene nevetni.
2016. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért örülök, hogy csak szokatlannak és nem rossznak tartanátok ezt :)

2016. ápr. 8. 18:27
 7/7 anonim válasza:

Bevallom, szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy a szívem szakad, amiért nincs divatban az ilyesmi.

Ha Neked tetszik, és szeretnél ilyet hordani, akkor hordd! Sőt, én személyesen bátorítalak rá (persze, csak ha szeretnél ilyesmit hordani).

Az a legjobb, ha felvállalja az ember, amit szeret, mert lehet, hogy sok olyan ember van odakint, akik búsulnak, hogy nincsen pl. olyasmi, amit te nem mersz felvállalni. Csak egy kis önbizalom kell, és sokak örülnek majd Neked :) Például én :D

2016. jún. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!