Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik szerinted az idei divat...

Mik szerinted az idei divat színek, és te miket fogsz hordani meleg napokon, tavasszal és nyáron? És mi az ami örök divatszín tavaszi és nyári ruhában szerinted?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Mi magyarok elég gyászosak vagyunk. Ez a válaszokból is látszik. Szeretem a szineket, Van jó pár szín, amit kedvelek, s szerintem jól áll s általában azokat viselem, de mindig probálok ujjítani is. Szeretem az élénkebb színeket (sárga minden árnyalatát, kék, szürke, bézs, ciklámen/magenta orgonalila, fekete, fehér)


Idén elvileg a kék, sárga és a fagyi szinek a menők, de próbáld asaját stilusodat megtalálni

2016. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
pasztellszíneket: babakék, rózsaszín, drapp, krémsárga, korall
2016. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

10-es én tudtam mik a divat színek - Bécsben áruházban is van, hogy ki van téve skála.

A férjemet Bécsben ismertem meg, bár észak-német, csak multi-nál felső vezető volt (én meg egy Bárnak a (főnöke), most Budapesten CEO. Nem a pénzéért jöttem össze vele.

Tehát kint vásárolok sokat, mivel sokkal nagyobb a választék, és több az európai és/vagy minőségi termék.

Párom cégének székhelye Hamburgban van, oda együtt szoktunk kimenni, onnan is szoktam hozni ruhát.


Ja és nem lehet a németeknél sem végig száguldani, mert közbe kitérővel szüleihez is beugrunk ezért autóval megyünk.


Ezt csak azért írtam le, mert aki végig megy "Hamburg bevárásló utcáján", az a teljes aktuális divatot látta.

2016. ápr. 8. 10:11
 14/14 A kérdező kommentje:

Ja és idén tavasszal már voltunk Hamburgban.


Hát nekem a mostaniból, haj szem, és fehér, vagy világos bőrszínemhez nem sok áll együttesen jól.

Mindig gyűjtöttem jó szabással és anyagból az örök darabokat már amik jól állnak, de divat színeket sem szoktam hanyagolni.

2016. ápr. 8. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!