Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik szerinted az idei divat...

Mik szerinted az idei divat színek, és te miket fogsz hordani meleg napokon, tavasszal és nyáron? És mi az ami örök divatszín tavaszi és nyári ruhában szerinted?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én továbbra is azt hordom ami nekem jól áll. Ez nem a divattól függ.
2016. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
... Te miket fogsz hordani meleg napokon, tavasszal és nyáron? És mi az ami örök divatszín tavaszi és nyári ruhában szerinted?
2016. ápr. 7. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
fekete, fehér
2016. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Boszika03 válasza:
76%
Szerintem az élénk színek(pl:.citrom) vagy a hálványabb árnyalatok.(ez egyéni). Nyáron a túl sok fekete távolságtartónak tűnik,ráadásul mgába szívja a meleget.
2016. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nyári örök színek (amit szeretek): fekete, élénk citromsárga, zöld, kék, púderrózsaszín.

általában tetőtől talpig feketében öltözködöm, néha egy kis szürkével vagy sötétkékkel, színes bizsukkal feldobom az összképet.

2016. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a sárga idén nyáron a divatszín (brr). Én általában fehér, törtfehér, púderrózsaszín, világoskék, világos szürke ruhákat hordok nyáron.
2016. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasztell és világos színek inkább. pl.:kék, narancs, sárga, mályva, rózsaszín, szürke, fehér.

De én sem cserélem le a ruhatáram évszakonként.

2016. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot: azt kell hordani amit tetszik, nem azt ami épp divatos :)

Én feketében leszek, mint az év többi napján..

2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
fekete, szürke, sötét színek, néha fehér is kis mennyiségben. nem érdekel, mi a divat vagy milyen évszak van, ezeket a színeket szeretem, ill. állnak jól rajtam.
2016. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hordok, amit mindig: fekete, púder, sötétzöld, mentakék, szürke, bézs.


Az idei tavasz "hivatalos" színeit itt találod:

[link]


egyébként mindig a pantone adja meg a szezon színeit, úgyhogy ha érdekel itt utánanézhetsz.

2016. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!