Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen módszerrel tudok a...

Milyen módszerrel tudok a hófehér magassarkú cipőmből tartósan feketét csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy fehér magassarkú cipőm, amit nem tudok mihez viselni (esküvőn volt rajtam 1x)

Nem akarom, hogy csak porosodjon, ezért gondoltam hátha van valamilyen módszer, amivel feketét tudok belőle varázsolni.

Cipő box? Ruha festék?


2016. ápr. 2. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Miből van?

műbőr akkor cibő box, ha szövet vagy valami olyasmi akkor ruhafesték

2016. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja csak még annyi, hogy a cipő box nem lessz tartós, de az nem nagy cucc ujra átkenni vele :3
2016. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bőr hatású, ezért gondoltam én is a boxra. Csak nem tudom mennyire fog meglátszódni alatta a fehér ha elkezd kopni....

Persze nem nagy cucc újra kenni.

Eső vagy ilyesmi mennyire mossa le?

2016. ápr. 3. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A sarka is bőr?mert ha nem akkor nem tudom hogy megfogja-e.Esetleg tudnál róla képet küldeni?
2016. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Befestettem. Egyelőre tartja az új színét. Holnap bevetésre megy! :)
2016. ápr. 4. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel festetted be?
2016. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cipőbox. Nagyon jól befogta. Persze kell mindig festeni, de szerintem jó. Egyáltalán nem foltos.
2016. ápr. 20. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!