Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarku cipoben hogyan...

Magassarku cipoben hogyan vezessek?

Figyelt kérdés
Meg nem probaltam, de rengetegen mondjak, hogy ok is szoktak magassarkuban vezetni. Mire kell figyelni?
2016. márc. 29. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra, hogy ne vezess úgy. Akkor inkább mezítláb.
2016. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra hogy ne vezess úgy. Balesetveszélyes. Aki olyan idióta hogy felveszi és abban vezet, annak nem jut el a tudatáig, hogy könnyen megcsúszhat a lába a pedálon, beakadhat a sarka a pedál alá és nem csak önmagát, hanem mást is veszélyeztet. Attól hogy még 50 alkalomból egyszer sem fordult elő vele, még simán megtörténthet. Nem tudom az ilyen, hogy dolgozná fel, ha miatta halna meg bárki is az utakon, mert ő nem képes arra hogy egy zárt, lapostalpú cipőt tároljon a kesztyűtartóban vagy a csomagtartóban és venné át mikor megérkezik.
2016. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold.
2016. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen és mekkora az a sarok. Egy vastag cipősarok, vagy éktalp nem akadály,aban simán lehet vezetni, tűsarokban viszont tényleg balesetveszélyes, mert nem stabil a lábad, billeg a sarkad, ahogy kezeled a pedálokat. Nekem be van rakva a kocsiba egy balerina cipő, beülök, egyikből kilépek, másikba belépek, semeddig se tart. :)
2016. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 Igazad van, de a fipp flopp papucs legalább annyira veszélyes, főleg ha szivacs a talpa, és mégis rengetegen vezetnek benne!
2016. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, mondjuk nekem olyan 5-6 centis vastag sarkú cipőim vannak. Egy para szokott lenni, hogy ezeknek viszonylag csúszós a talpa. Szóval nekem van a pedálokra ragasztva egy ilyen durva felületű csúszásgátló szalag, azon semmiylen cipőtalp nem csúszik, mondjuk a kuplung koptatja is rendesen a bal cipőmet.

Egyszer próbáltam tűsarkúban, de az tényleg balesetveszélyes, másrészt meg a cipősarok is szétmegy.

2016. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Katona Dius ***** válasza:
Érdemesebb egy laps, pl balerina cipőt tartani a kocsiban erre célra. Magassarkúban nem érdemes vezetni.
2016. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Esküszöm minden tiszteletem a magassarkút hordó hölgyeké de kérlek ne abban vezess rohadtul balesetveszélyes és így is nap mint nap rengeteg idiótát kell kerülgetnem aki bénázik ne légy köztük te is inkább tarts az autóban egy csere cipőt ha lehetséges !
2016. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!