Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz adidas...

Szerintetek is gáz adidas superstart hordani mert tömegcipő?

Figyelt kérdés
Sokak szerint tömegcipő és legyek egyedi. Szerintem nem vagyok tömeglány, de tetszett a cipő, nem akartam a boltban hagyni azért mert rajtam kívül még sok más embernek is van...mi a véleményetek?

#gáz #cipő #Adidas #tömegcipő
2016. márc. 30. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. Akkor lenne gáz, ha csak azért vetted volna meg mert divat és sok embernek ilyen van.
2016. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 14 évesen kaptam az első superstaromat. Akkor még itthon alig ismerték.

Azóta is nagyon szeretem, most is vettem egyet. Nem fogom csak azert nem hordani, mert mindenkinek van. 28 éves vagyok, pont nem érdekel, hogy most divat lett. Én szeretem. Eddig is szerettem.

2016. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Tök mindegy ki milyen indíttatásból veszi meg, nem gáz. Ez csak egy cipő. Divat volt 8 éve, most megint divat. Nagy ügy.
2016. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan esznek szendvicset reggelire, *va gáz, nagyon tömeg, régen nem is volt divat, legyünk egyediek, együnk reggelire gulyáslevest... -.- istenem... (nem ellened irányult :) amúgy nem gáz, meg ha tömegcipő, kit érdekel, én azt sem tudom, hogy néz ki :D )
2016. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2016. márc. 31. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt a divat dolgot nem értem, hol az a gáz, amit senki nem hord, hol meg az, amit mindenki...?
2016. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!