Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az, ha...

Szerintetek ciki az, ha valakik normál fazonú bugyit hord?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, mert a gumis széle néha szorítja a fenekem. Francia bugyit hordok, az 1000-szer kényelmesebb. De ha az osztálytársnőim közül valaki azt vesz fel, a többiek rögtön kicikizik, hogy milyen már, meg hogy 8-os létére "literest" ( <---Tiniszleng xD ) hord. Szerintem mindenki hordjon azt, amit szeret, ami kényelmes neki, de azt nem értem, hogy ha valaki nem tangát hord akkor miért kell rögtön elítélni? Főleg akkor, ha egy feszülősebb, nadrágban/ruciban hord normált. Kérlek ne bunkózzatok. Csak kíváncsi vagyok a 14-17 évesek véleményére. Idősebbek, és férfiak is írhatnak! Sőt a férfiaknak/fiúknak külön meg is köszönöm! (:
2010. ápr. 4. 00:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
nekemisvan pár normális fazonú bugyim és lesza.rnám ha cikiznének én csak azér nem hordom mer nemkényelmes. franciabugyiii (L):D 15.5l
2010. ápr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ciki? Miért is lenne az? Olyat hordj, ami NEKED kényelmes, magadnak hordod, nem másnak :D Nem tudom, hogy ki ítéli el azokat, akik nem tangát hordanak, de ebből látszik, hogy nem igazán érdemes velük foglalkozni...

Tehát olyat hordj, amilyet szeretnél, amilyen neked kényelmes, mert nem ciki egyáltalán :)


16/F

2010. ápr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Igazuk van az elöttem szólóknak. Azt vedd fel ami neked kényelmes. Rám pl. a volt pasim tangát akart állandóan adni...nekem vágta a hátsómat és nagyon kényelmetlen volt persze nem neki kellett viselni, ezért aztán nem igazán érdekelte.

Én a hagyományos bugyit és a franciát szeretem ami csakis pamut lehet mert az puha és szellőzik. Azóta pasi csere is volt és aki most van az életemben marhára nem foglalkozik vele mi van rajtam amíg én jól érzem magam.

8.-os buta kislányok okoska gondolatai...ha literest hordassz akkor azt hordassz. Éljenek a literes kényelmes bugyogók!!!!!!!!!

2010. ápr. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem a nadrágszíj parcellákat(tanga) De eakinek ez oké,hát tegye.
2010. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

A francia bugyi az Isten!! Régen én is nyomásra tangát hordtam állandóan.Mindig volt valami bajom aztán rákaptam a franciára és nem adnám semmiért! Akinek nem tettszik az mehet a levesbe.Nem érdekel én hordom,nekem meg kényelmes:)

Tangát csak esetleg csábítási hadművelet előtt veszek fel ,de az csak pár percig van rajtam:))

ÉLJEN A KÉNYELEM!!!

2010. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Már hogy lenne ciki??

Én nagyon követem a divatot, cicababa vagyok, de mégis hordok normál bugyit, pedig nekem aztán fontos a külső.

Szóval: egyáltalán nem ciki!!


19L

2010. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

jaj úristen annyira hülyék ma a kiscsajok persze tisztelet a kivételnek,bakker mit szól bele hogy mit veszek fel,ha most ilyen lenne úgy megmondanám neki a frankót.amúgymeg a telibugyikból is vannak nagyon szépek csipkések színesek és trendik.a franciák meg mégjobban sexibbek mint pl egy tanga,mert nem mindent mutat meg ,kiváncsivá teszi a pasit meg jobban kiemeli a formás hátsót.Én mostnaában inkább franciát vagy telibugyit hordok.sokkal jobban véd ,higiénikusabbak.de alkalmanként tanga is szóba jön.szerintem hordj azt bátran amit te szeretnél.nem kell az ilyenekkel törődni

20/l

2010. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az értelmes, normális válaszokat! Én is franciát hordok, szexibb mint a tanga és kényelmesebb mint bármi más. Akkor úgy látszik, csak a mi osztályunkban ilyen sötétek a csajok...Meg a pasik is...Fura volt, hogy a másik osztályban és az alsóbb évfolyamokon senki, senkit nem cikizett, mert "literest" hord. De nálunk, van pár csaj az osztályban akik folyamatosan azt hordanak, és amikor öltözünk át tesire, akkor folyamatosan kérdezgetik tőlük, hogy "Miért hordasz literest?" " Mi van, már megint nagymamabugyit vettél fel?" meg "Legalább franciát hordanál...A literes annyira ciki!" ilyeneket. Nem mondom azt, hogy néha én nem "szólok be" nekik, de nem is annyira érdekel, hogy mit hordanak! (:
2010. ápr. 4. 09:49
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Sz_r de mit nyávognak! Nállunk is elég sötétek, de szerencsére kevesen vannak. A fiúknál meg az a téma, hogy melyik csajnak szőrös a ______... Különben meg nállunk a lányok közül ( nyolcan vagyuk ) ketten hordanak tangát a többiség normált vagy franciát húz fel. ;)

15L

2010. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

nahát ez kész!!!Engem meg 14 éves koromban cikiztek,hogy tangát hordok!! :D jól megváltozott a világ...egyenesen le voltam k*rvázva,mert nekem is kényelmetlen volt a nagys*eggü bugyi...én spec sosem cikiztem senkit..na jó..a fecskegatyás pasik gatyáját mindíg lebugyiztam.. :Dde ha nekik ez a kényelmes,kit érdekel?

Mindenki azt vesz fel,amit akar..bár megmondhatod nekik,hogy a nagys*eggü bugyi most jött vissza a divatba,komolyan,mindenféle rikítós mintás formában..amúgy én is utálom azt a fazont,tehát tanga,vagy női boxer,francia bugyi..mindet elviselem magamon,kivéve a nagys*eggűt! :D


én a te helyedben megvédeném!

2010. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!