Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá a friss...

Hogyan vegyem rá a friss barátnőmet hogy hordjon harisnyát és azt a bele bújós nyári női cipőt ami hasonlít a topánkához és úgy hordja hogy a cső feszülős nadrágja fel legyen hajtva?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt az új barátnőmmel. Vannak harisnyái de mióta együtt vagyunk pár hete nem láttam még rajta ezeket a rossz idő miatt. A barátnőm már másfél éve osztály társam. És hogy vegyem rá hogy hordjon harisnyát és azt a nyílt nyári női bele bújós cipőt és a nadrágját hajtsa fel???

2016. márc. 15. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Betegagyu idióta.

Hozzám odajohetnel rögtön ki is rugnalak. Bár nem mert alapból össze se jönnék egy ilyen nyomorekkal akinek élete baja lenne hogy nem hordok topankat.

Ráadásul nem értem miért kellene a nadrág ala harisnya főleg ha nyári cipőt akar ez a hül..gyerek hordatni. Harisnya, nadrág és nyári topanka. ...wow....

2016. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát barátom ahogy elnézem 3 év alatt sem sikerült.
2019. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
mi a jó isten ez a kérdés? :D és mégis miért van majdnem 4 év elteltével kiemelve? beteg
2020. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

Tapasztalatból írom, ez kuka!

Nem egyszer próbáltam kérni,hogy vegyen fel a párom harit mer nekem nagyon tetszik,de mindenféle ürügy és kifogás volt hogy most éppen miért nem, aztán idővel kinyögte,hogy ő útálja a harit.

Ezekután egyáltalán nem is viselte.

Ha neked pedig tetszene egy igazi nő akkor a jelenlegit kukázni kell mert ha magától nem veszi fel csak könyörgésre vagy még jobb még úgy sem skkor az halott ügy.

F

2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
Valyon 4 évet várt, hogy a csajszi felvegye a harisnyát és meg mindig nem veszi fel? Végső elkeseredésből emelte ki a kérdést ennyi idő után?🤔😂
2020. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha bejön a harisnya,akkor miért nem lehet hordod? Ne azt mondd, hogy a nőkön tetszik, az hülyeség. A harisnya kibontva vagy tetszik, vagy nem. Én is olyant hordok ami tetszik (fényes nylon). Ffi balerina cipőt is lehet kapni ha ez jön be.
2020. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!