Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá a friss...

Hogyan vegyem rá a friss barátnőmet hogy hordjon harisnyát és azt a bele bújós nyári női cipőt ami hasonlít a topánkához és úgy hordja hogy a cső feszülős nadrágja fel legyen hajtva?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt az új barátnőmmel. Vannak harisnyái de mióta együtt vagyunk pár hete nem láttam még rajta ezeket a rossz idő miatt. A barátnőm már másfél éve osztály társam. És hogy vegyem rá hogy hordjon harisnyát és azt a nyílt nyári női bele bújós cipőt és a nadrágját hajtsa fel???

2016. márc. 15. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Mondd el neki, hogy mit szeretnél. Ezen kívül te is kedveskedj neki azzal, hogy olyan ruhát és cipőt hordasz, és úgy, ahogy neki a legjobban tetszene rajtad. :) Pl te is nyugodtan felvehetsz egy feszülős skinny farmert, ha tetszik neki. :)
2016. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha jobb idő lesz, viselni fogja. Miért Te akarod megmondani, mit hordjon? Legfeljebb rákérdezhetsz, mikor szokta hordani, illetve mondhatod neki, hogy biztosan jól állna neki,
2016. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Először is állítsd el az esőt. Balerinacipőben élvezetes pocsolyákat kerülgetni, meg amúgy is tele megy vízzel... Ja, az sem árt, ha olyan 10-15 fokkal melegíted kicsit az időt, ha nem akarod, hogy megfázzon. Érted: nyári cipő = melegben hordják. Meg ugye harisnyában sem élvezetes 10 fok alatt létezni, ami mostanában elég gyakori.

Szerintem előbb gondolkozz el, hogy VAJON mi az oka, hogy rossz időben nem hord nyári ruhákat, aztán ha még mindig ésszerűnek tartod, állj elé és mond el neki mit szeretnél.

2016. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem most hordja úgy hanem nyáron!!!
2016. márc. 15. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne akard megváltoztatni, az mindenkinek rosszul esik.
2016. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Lol. Menj oda hozzá, és mond ezeket a szavakat: Irányítási kényszereim vannak, és én akarom megszabni, hogy érezd jól magad. Szeretném, ha szakítanánk, mert nem érdemelsz egy olyan kicsinyes sz-rrágót, mint én. Legyen több szerencséd később.
2016. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

"mióta együtt vagyunk pár hete nem láttam még rajta ezeket "


Jaja, ebből pont azt lehet kivenni, hogy majd nyáron szeretnéd.

2016. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

"Gondoltam hogy nem most hordja úgy hanem nyáron!!!"


- Nyáron harisnya? Egyébként ha ennyire ráér, minek írtad ki a kérdést?

2016. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Bezzeg, ha ő mondaná meg neked, hogy te hogyan öltözködj, fogadok hogy megsértődnél.
2016. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Szeresd olyannak, amilyen, beleértve az öltözködési stílusát is.
2016. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!