Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen stílus?

Szerintetek ez milyen stílus?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 13. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"menőrockergyerekvokskész"
2016. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lány vagy fiú?
2016. márc. 13. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:

rockos

(amúgy jó az a póló:D)

Nekem lánynak tűnik a karjából,de lehet,hogy fiú csak még fiatal.

2016. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tini
2016. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3, azért remélem tudod, melyik banda logója szerepel azon a pólón...:D


Kislányakiazthiszirocker-stílus. Aki azt képzeli attól lesz rocker, hogy full feketében jár, láncokat hord, és bebeszéli magának, hogy nem tud élni sör és whisky nélkül, és két pofára eszi a cigit (remélem vágod, hogy nem szó szerint értem), miközben könnyes szemmel azt suttogja, hogy imádja az ízét, mert a rockerek is ezt csinálják.


---> Ha nem inged, ne vedd magadra, természetesen. <---

(remélem eléggé ki lett hangsúlyozva)


Megsúgom, te (vagy a képen szereplő lány/kisfiú) valószínűleg sosem leszel (lesz) rocker, a "rockerség" (irtó hülyén hangzik ez a szó) nem itt kezdődik, és nem ennek az eredménye.


Üdv, egy lány, aki oda meg vissza van a rockzenéért, de nem hiszi azt magáról, hogy rocker.

2016. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok vagyok rajt, egy ismerosöm akinek bejön a stílusa és azért kérdeztem :)
2016. márc. 14. 20:44
 7/13 anonim ***** válasza:
lány
2016. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves ötös!Már miért ne lehetne igazi rocker?Ha full pinkben jár, ha full feketében akkor is lehet az:DD felszínes majom vagy te is..-.- és attól még, ha esetleg nem tudná milyen banda van a pólón, tetszhet neki:D nem azt mondta, hogy most azonnal kell neki, csak tetszik neki:D sügér
2016. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szövegértés. Én azt mondtam, nem csak az öltözködés tesz valakit rockerré. Sok kis tini a full fekete öltözködése miatt azt hiszi magáról, hogy rocker, ebből indultam ki. Az meg, higy valaki úgy hord bandás pólót, hogy bem tudja, mi van rajta, elég kínos. Felőlem hordhatja. Csak kínos. Neki.
2016. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

*hogy

**nem

Bocs, telóról vagyok.

2016. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!