Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes nők, lányok miért...

Egyes nők, lányok miért hülyülnek meg, ha vásárolnak?

Figyelt kérdés

bemennek egy ruhaboltba, és eszüket vesztik. Széttapossák, fellökik egymást 1-1 ruháért, ha meglátnak valamit, agy nélkül közlekednek, felrúgja az előtte álló embert, + jó hogy nem már a másik kezéből ki nem tépik a cuccot... -.- Amúgy lány vagyok, de nem fogom fel... tényleg :D

Nem egyszer tapasztaltam ilyeneket (ezért járok inkább 8 után vásárolni, kivéve ma, délután voltam kénytelen), egy barátnőm pedig mesélte, hogy egyszer kitépte egy nála 8-10 évvel idősebb nő a kezéből(!) a blézert, amit kiszúrt magának, merthogy a nőci vette előbb észre :D :D barátnőm persze nem hagyta magát, jelenetet rendezett, szóval kissé túltolta :D



2016. márc. 12. 19:06
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Az megvan, mikor emberek (főleg férfiak) az utcán gyújtogatnak, mert veszített a focicsapatuk? Szóval szerintem mi még ugyancsak szolidan intézzük a dolgot.
2016. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulturálatlanok, bunkók egymással, mint amikor a tyúkok egymást marják, ha talál vmit, kikapar vmi jót az egyik, csak az említett "tyúkok" intelligensek elméletileg.
2016. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem egyik sem elfogadható viselkedés...
2016. márc. 12. 19:26
 4/10 donmogyoróscsirke válasza:
Állati ösztönök.. ösztönök mindenhol..
2016. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondom, hogy én nem szoktam félrelökni azt, akinek pont ott jut eszébe megállnia és tátott szájjal bámulni a SEMMIBE (még ha a ruhákat nézné, de nem, csak les ki a fejéből vagy a telefont basztatja), ahol én is nézelődni szeretnék és az illető nem veszi a szolidabb jeleket, azon fel tudom én is húzni magam.


Én a magam részéről oda szoktam figyelni másokra is, ha látom hogy ő is nézelődne ahol én vagyok, akkor arrébb megyek, hisz már láttam amit kellett, nem tetszett meg semmi, akkor hadd nézze meg más is, én meg megyek tovább. Nem szoktam órákat állni egy állvány előtt.


De senkinek nem lenne pofám kimarni a kezéből a ruhát. Akkor már inkább megkérek egy eladót, hogy nézze meg a raktárban van-e még vagy várok hogy jöjjön új szállítmány, vagy elmegyek egy másik üzletbe, ahol még találhatok. De kitépni a másik kezéből... és még ő rendezzen jelenetet...... Úgy vágtam volna pofán a barátnődet a nőci helyében, hogy kirepült volna az ablakon. Azért mindennek van határa... Mi következik? Megtetszik neki egy autó, kirángatja a sofőrt, aztán elhajt vele?

2016. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol élsz, én eddig így csak néniket láttam viselkedni.
2016. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ötös, nem tudom hol élsz te, vagy csak a szövegértéssel vannak gondjaid, de én is jelenetet rendeztem volna, ugyanis a BARÁTNŐJE kezéből tépte ki a ruhát!Nem fordítva!És akkor még neki kellett volna a pofon?:D
2016. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Hetes, hupsz, tényleg félreolvastam. Szóval akkor fordítva, de a lényegen nem változtat, engem nem érdekelne hány éves a másik, ilyet csinálni akkor is óriási bunkóság.
2016. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én sem tudom, hogy te hol élsz, én még életemben nem tapasztaltam ilyet, csak amerikai filmekben láttam :D Pedig meglehetősen sűrűn járok H&M-be. Illetve ez így nem egészen igaz, mert egyszer volt ilyen élményem, de nem rendes ruhaüzletben, hanem egyszer bátorkodtam hétfőn reggelre odamenni a kilós turiba. Soha többet az életben! 8-kor nyit, de bizonyos családok már stabilan hajnali 5-re odamennek, hogy ők legyenek az elsők, nyitáskor berontanak, begyűjtenek a zsákjaikba minden értelmeset (pl. az összes Converse cipőt), majd beülnek velük a sarokba, és 100 Ft-ért esetleg odaadják, ha kérsz valamit (persze utána kifizeted a pénztárnál is :D) Na ott van rendesen hajtépés. De H&M-ben én még soha nem láttam ilyesmit. Nem is értem, mi lenne az értelme? Mindenből van több darab is...
2016. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A hülye elkényeztettet libák azt képzelik hogy kultúráltak,

de az állatkertben a majmok nem csinálnak ekkora "verekedést"!

2016. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!