Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Veszel vagy vettél magadnak...

Veszel vagy vettél magadnak csizmát mostanában akcióssan?

Figyelt kérdés
Decemberben 30-40ezer egy normális csizma,ilyenkor meg feléért,harmadára is odaadják!Sokan most vásárolnak,vagy vásároltak!Tél vége felé most érdemes lecsapni a kiszemelt darabra!
2016. márc. 2. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen de januarba vasaroltam. En mindig learazasokkor vasarolok!
2016. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30-40ezer? Sose tudom hol vásárolnak az emberek mikor ilyet olvasok, én most vettem 1 hete, 3300 ft volt leárazva.
2016. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én általában deichmannban vagy humanicban veszek csizmát. kb 10 ezer forintot adok ki egy párra.

de ezt mindig szezon elején veszem meg.

jártam már úgy,hogy tavasszal lecsaptam egy akciós csizmára, amikor akkor tetszett is, alig vártam,hogy újra tél legyen és hordjam. de mire tél lett, már nem igazán tetszett. úgyhogy ebből tanulva inkább október-november környékén veszek csizmát.

a 30-40 ezer számomra az elérhetetlen kategória egy csizmára. de a 2# által említett 3-4 ezer forintos csizmákban viszont nem bízok. vettem már kínaiból ennyiért, de 2 hét múlva felvált a talpa az egyiknek. a másik csak simán beázott.. de 10-15 ezerért már szerintem lehet megfelelő minőségűt venni, ami nem ázik be, nem válik fel, nem rúgom le az orrát. de ha mégis baj lenne vele, visszaviszem és megjavítattják, vagy levásárolhatom.

2016. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugg csizmat vettem 70 ezerrol volt learazva 45000 forintra
2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!